Р І Ш Е Н Н Я

Від 05 жовтня 2011 року 

 

Розглянувши клопотання голови правління ТзОВ « Форвард» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки не сільськогосподарського призначення для обслуговування
АЗС по вул.. 8 Березня, 60 на території в м. Здолбунів, керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.т.12,123 Земельного кодексу України, міська рада

В И Р І Ш И Л А:
1.Дати дозвіл ТзОВ « Форвард» на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки не сільськогосподарського призначення, загальною площею 1.2236 га. для обслуговування АЗС по вул.. 8 Березня, 60 на території в м. Здолбунів, за рахунок земель Приватного підприємства « Форвард».

2. Проект землеустрою та експертно грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу розробити в одній із землевпорядних організацій та представити на затвердження та розгляд чергової сесії міської ради .

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.

4. Хід виконання перевірити в жовтні 2012 року.


Міський голова І.О.Ольшевський.