Р І Ш Е Н Н Я
Від 05 жовтня 2011 року 

 

Розглянувши заяву громадянки Смаглюк Оксані Миколаївні про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства по вул.. Мартинівка, 90 в межах міста Здолбунів, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12,116,118 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл громадянці Смаглюк Оксані Миколаївні, яка проживає по вулиці Мартинівка, 90 на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,05 гектара, для ведення особистого селянського господарства по вул.. Мартинівка, 90 в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Громадянці Смаглюк Оксані Миколаївні, замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради .
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в червні 2012 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.