Р І Ш Е Н Н Я
Від 05 жовтня 2011 року 

 

Розглянувши заяву громадянки Сидоренко Лідії Іванівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці Г. Мазепи, 20 в межах міста Здолбунів, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12,116,118,121 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл громадянці Сидоренко Лідії Іванівні, яка проживає в м. Здолбунів по вулиці Г. Мазепи, 20 квартира, 3 на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0030 гектара, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці Г. Мазепи, 20 в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Громадянці Сидоренко Лідії Іванівні замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в жовтні 2012 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.