Р І Ш Е Н Н Я

від 05 жовтня 2011 року 

 

Розглянувши проект будівництва цивільного призначення «Будівництво зливової каналізації з вулиць Зеленої та 8 Березня м.Здолбунів» та керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12,92,123 Земельного кодексу України, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл Здолбунівській міській раді на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування орієнтовною площею 0,1800 га для будівництва зливової каналізації з вулиць Зелена та вул.8 Березня в м.Здолбунів по вул. Зелена за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови Здолбунівської міської ради.
2. Проект із землеустрою замовити в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в грудні 2012 року.


Міський голова І.О.Ольшевський.