Р І Ш Е Н Н Я
Від 21 грудня 2011 року 

 

Розглянувши звернення суб’єкта підприємницької діяльності Трофімчука Ігоря Івановича про включення земельної ділянки по вулиці Шкільній, 23-б, яка надавалась для обслуговування торговельного павільйону до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу, враховуючи, що на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна, що перебуває у приватній власності суб’єкту підприємницької діяльності Трофімчука Ігоря Івановича, керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 127, 128 Земельного кодексу України, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Перенести розгляд звернення суб’єкта підприємницької діяльності Трофімчука Ігоря Івановича про включення земельної ділянки по вулиці Шкільній, 23-б, яка надавалась для обслуговування торговельного павільйону до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І. О. Ольшевський