Р І Ш Е Н Н Я
Від 21 грудня 2011 року № 386

 

Про затвердження проект землеустрою та передачу
Комунальному підприємству «Міське будинкоуправління»
земельної ділянки у постійне користування для будівництва
та обслуговування багатоквартирного жилого будинку
по вулиці Богдана Хмельницького, 29 в місті Здолбунів 

 

Розглянувши проект землеустрою розроблений Приватним підприємством « Рівне Азимут » щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Комунальному підприємству «Міське будинкоуправління» для будівництва та обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Б. Хмельницького, 29 в місті Здолбунів та керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ статтями 12,125,126 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у у постійне користування Комунальному підприємству «Міське будинкоуправління» для будівництва та обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Богдана Хмельницького, 29.
2. Передати Комунальному підприємству «Міське будинкоуправління» в постійне користування земельну ділянку площею 1407 метрів квадратних (0,1407 гектара) для будівництва та обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Богдана Хмельницького, 29 в місті Здолбунів за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
3. Спеціалісту землевпоряднику внести зміни в земельно - облікову документацію.
4. Комунальному підприємству «Міське будинкоуправління» :
4.1 Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням .
4.2 Отримати державний акт на право постійного користування на земельну ділянку в порядку передбаченому чинним законодавством .
4.3 Забезпечити зберігання межових знаків, якими відведено земельну ділянку в натурі.
Міський голова І. О.Ольшевський