Р І Ш Е Н Н Я

Від 21 грудня 2011 року 

 

Розглянувши клопотання Рівненського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності про зменшення розмірів орендної плати за земельну ділянку по вул. Грушевського, 25 та керуючись пунктом 5.1 статті 288 Податкового Кодексу України, статтею 21 Закону України «Про оренду землі» та статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 12 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити з 01.01.2012 року по 31.12.2012 року орендну плату за
користування земельною ділянкою, що була надана Рівненському обласному
відділенню Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності для обслуговування частини не житлового приміщення по вулиці Грушевського, 25, в розмірі 3% від нормативної грошової оцінки земель міста .
2. Рівненському обласному відділенню Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності укласти додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки та провести його державну реєстрацію згідно чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова                       І.О. Ольшевський