Р І Ш Е Н Н Я
Від 21 грудня 2011 року № 419

 

Про надання дозволу суб’єкту підприємницької діяльності
Павлюку Анатолію Андрійовичу на розроблення проекту
землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу
земельної ділянки несільськогосподарського призначення
для обслуговування нежитлових виробничих приміщень
по вулиці Щепкіна, 13 в місті Здолбунів

 

Розглянувши заяву суб’єкта підприємницької діяльності Павлюка Анатолія Андрійовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки не сільськогосподарського призначення для обслуговування нежитлових виробничих приміщень по вулиці Щепкіна, 13 в місті Здолбунів, керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 123 Земельного кодексу України, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Дати дозвіл суб’єкту підприємницької діяльності Павлюку Анатолію Андрійовичу, який проживає місті Рівне вулиці Калнишевського, 22-б на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки не сільськогосподарського призначення, загальною площею 2086 метрів квадратних (0.2089 гектара) для обслуговування нежитлових виробничих приміщень по вулиці Щепкіна, 13 на території в місті Здолбунів, за рахунок земель що перебували в оренді Відкритого акціонерного товариства « Здобунівський завод продтоварів».
2. Проект землеустрою та експертно грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу розробити в одній із землевпорядних організацій та представити на затвердження та розгляд чергової сесії міської ради .
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в грудні 2012 року.

Міський голова І.О.Ольшевський