Р І Ш Е Н Н Я
Від 21 грудня 2011 року

 

Відповідно до статей 12, 138, Земельного кодексу України, Тимчасового порядку продажу земельних ділянок або прав оренди на них із земель державної та комунальної власності на конкурентних засадах на території Рівненської області затвердженого рішенням обласної ради від 23.061.2009 року за № 1094, Закону України „Про державну експертизу землевпорядної документації”, міська рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Включити в перелік земельних ділянок що підлягають продажу
права оренди на земельному аукціоні земельну ділянку площею 0,006 гектара, яка розташована в місті Здолбунів по вулиці Шевченка ( район Ощадбанку), передбачену для продажу права оренди суб’єктам підприємницької діяльності для будівництва об’єкту комерційного призначення на земельному аукціоні.
2. Дати дозвіл на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.006 гектара в оренду терміном на 5 ( п’ять ) років шляхом проведення земельного аукціону по продажу права оренди суб’єктам підприємницької діяльності для будівництва об’єкту комерційного призначення по вулиці Шевченка (район Ощадбанку), в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови, забудовані землі, землі змішаного використання.
3. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 ( п’ять ) років шляхом проведення земельного аукціону по продажу права оренди замовити в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт, та провести державну експертизу даного проекту.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
5. Хід виконання перевірити в грудні 2012 року.

Міський голова І. О. Ольшевський