Р І Ш Е Н Н Я
Від 21 грудня 2011 року № 428

 

Про надання дозволу громадянину Захленюку Віталію
Олександровичу на розроблення проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки в оренду для
ведення особистого селянського господарства
по вулиці Віли 1, 10 в місті Здолбунів

 

Розглянувши заяву громадянина Захленюка Віталія Олександровича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на п’ять років для ведення особистого селянського господарства по вулиці Віли 1, 10 в місті Здолбунів, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12, 22, 33, 93, 116, Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл громадянину Захленюку Віталію Олександровичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці Віли 1, 10 на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 (п’ять) років орієнтовною площею 100 метрів квадратних (0.0100гектара) для ведення особистого селянського господарства по вулиці Віли 1, 10 в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Громадянину Захленюку Віталію Олександровичу замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в грудні 2012 року.


Міський голова І.О.Ольшевський.