Р І Ш Е Н Н Я
Від 21 грудня 2011 року № 434

 

Про надання дозволу громадянці Борцовій Олені
Володимирівні на розроблення проекту землеустрою
щодо зміни цільового призначення частини земельної
ділянки для будівництва міні - маркету ( магазину)
по вулиці Грушевського, 2 в межах міста Здолбунів

 

Розглянувши заяву громадянки Борцової Олени Володимирівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення частини земельної ділянки, що надавалась для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд, по вулиці Грушевського, 2 на земельну ділянку для будівництва міні – маркету (магазину), інші представленні документи та керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 20, Земельного кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 року № 502 « Порядок зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб» міська рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Дати дозвіл громадянці Борцовій Олені Володимирівні, яка проживає в місті Здолбунів по вулиці Богдана Хмельницького, 32 квартира 29 на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення частини земельної ділянки площею 0,0268 гектара для будівництва міні - маркету (магазину) по вулиці Грушевського, 2 в межах місті Здолбунів, за рахунок земель що перебувають у власності Борцової Олени Володимирівни.
2. Громадянці Борцовій Олені Володимирівні розробити генплан забудови земельної ділянки та замовити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в грудні 2012 року.

Міський голова І.О. Ольшевський.