Р І Ш Е Н Н Я

Від 08 червня 2011 року 

 

Вивчивши питання, які порушені в депутатських запитах депутатів Здолбунівської районної ради Буздигана О.М. та міської ради Шевченка М.О. про припинення вбивства собак курарським методом в денний час, виділення земельної ділянки для створення міського притулку для бездомних собак в місті Здолбунові, зважаючи на результати громадських слухань щодо будівництва міні притулку для безпритульних стерилізованих собак в місті Здолбунові та керуючись статтями 15, 16 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження», Положенням про притулок для тварин, статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статтями 43,49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Здійснювати регулювання чисельності безпритульних тварин в місті Здолбунові гуманними методами згідно вимог чинного законодавства.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань управління комунальною власністю, будівництва, транспорту, зв’язку, благоустрою, житлового фонду, торгівлі та побутового обслуговування (голова Максимчук В.В.) та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І.О.Ольшевський