Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
міського голови

від 16 листопада 2011 року 


На підставі статей 42, 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати чергову дванадцяту сесію міської ради шостого скликання 21 грудня 2011 року о 10.00 годині.

На розгляд сесії винести питання:
1. Про підсумки роботи Здолбунівської міської ради та її виконавчого комітету за 2011 рік – звіт міського голови І.О.Ольшевського.
2. Про затвердження плану роботи міської ради на 2012 рік.
3. Про зміни до міського бюджету на 2011 рік.
4. Про внесення змін до місцевих програм на 2011 рік.
5. Про порядок фінансування видатків міського бюджету в 2012 році до ухвалення рішення міської ради «Про міський бюджет на 2012 рік».
6. Про план підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік.
7. Про доповнення до переліку ставок єдиного податку для фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності та встановлення розміру ставок.
8. Про затвердження рішення виконавчого комітету Здолбунівської міської ради «Про виготовлення нормативної грошової оцінки землі».
9. Про згоду на безкоштовну передачу на баланс Комунального підприємства «Міське будинкоуправління» інженерно-технічного обладнання.
10. Про згоду на прийняття в комунальну власність територіальної громади житлового будинку №4 по вулиці Л.Українки міста Здолбунова, який належить Фонду Державного майна України і знаходиться на балансі ВАТ «Здолбунівський завод будівельних матеріалів».
11. Про прийняття в комунальну власність територіальної громади житлового будинку №4 по вулиці Л.Українки міста Здолбунова, який належить Фонду Державного майна України і знаходиться на балансі ВАТ «Здолбунівський завод будівельних матеріалів».
12. Про згоду на безкоштовну передачу на баланс Здолбунівського УЕГГ ПАТ «Рівнегаз» газових вводів і газопроводів.
13. Про згоду на безкоштовну передачу на баланс Здолбунівського УЕГГ ПАТ «Рівнегаз» газопроводів та ШГРП по вулиці Парковій, 69.
14. Про затвердження Правил утримання домашніх котів і собак у місті Здолбунові.
15. Про створення органу приватизації державного житлового фонду Здолбунівської міської ради.
16. Про розгляд проекту Пололження про порядок найменування об’єктів міського підпорядкування, вшанування пам’яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків у Здолбунові
17. Про затвердження результатів громадських слухань щодо встановлення погруддя Степану Бандері в м.Здолбунові.
18. Про розгляд депутатського запиту Андрощука М.Є.
19. Про депутатський запит Тищенка О.О.
20. Про затвердження розпоряджень міського голови.
21. Про розгляд питань щодо земельних відносин.
22. Про зняття з контролю рішень міської ради.
23. Про депутатський запит депутата Тищенка О.О.
24. Різне


Міський голова І.Ольшевський

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
міського голови

від 08 листопада 2011 року 


На підставі статтей 46, 48, 53, 140, 143, 144, 146 Конституції України, статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати одинадцяту сесію міської ради шостого скликання 10 листопада 2011 року о 10.00 годині.

На розгляд сесії винести питання:
1. Про внесення змін до міського бюджету на 2011 рік.
2. Про внесення змін до місцевих програм на 2011 рік.
3. Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста будинку та квартир по вулиці Коперніка, 65 міста Здолбунова.
4. Про затвердження «Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва зливової каналізації з вулиць Зелена та 8 Березня в місті Здолбунів» по вулиці Зелена за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови Здолбунівської міської ради.


Міський голова І.Ольшевський

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
міського голови

від 5 вересня 2011 року 


Розглянувши направлення кримінально-виконавчої інспекції Здолбунівського району та постанову суду, на підставі статті 9 Кримінально-виконавчого кодексу України, статті 42 Закону України " Про місцеве самоврядування в Україні"
1. Прийняти Заваріну-Іллюк віру Олександрівну на громадські роботи для відбування адміністративного стягнення призначеного постановою суду терміном на 45 годин, безоплатно з 5.09.2011 року.
2. Громадські роботи виконуються не більше 4 годин на день у вільний від основної роботи час .
3. Завідуючому комунальним відділом Сироті І.Г.:
3.1. Проконтролювати, щоб громадські роботи виконувалися притягнутою до адміністративної відповідальності не більше 4 годин на день у вільний від основної роботи час.
3.2. Погодити з кримінально-виконавчою інспекцією Здолбунівського району перелік об'єктів, на яких засуджений відбуватиме громадські роботи, та вид цих робіт.
3.3 Начальнику комунального підприємства «Міське будинкоуправління» Хомич О.В.. контролювати виконання робіт у вказаний час та повідомляти завідуючу комунальним відділом Сироту І.Г., а Сироті І.Г. повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію Здолбунівського району про порушення притягнутим до адміністративної відповідальності порядку та умов відбування стягнення у виді громадських робіт .
3.4 Вести облік та щомісячно інформувати кримінально-виконавчу інспекцію про кількість відпрацьованих притягнутого до адміністративної відповідальності годин і його ставлення до праці.

З розпорядженням про дотримання графіка роботи
та правил техніки безпеки ознайомлений Заваріна-Іллюк В.О.
Міський голова І.О.Ольшевський

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
міського голови

від 3 жовтня 2011 року 

 

На підставі статті 42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та згідно договору від 1.02.2011року № 175611012500028, укладеного з Здолбунівським районним центром зайнятості,щодо виконання оплачуваних громадських робіт,

1. Прийняти на роботи:
- Сидорчук Катерину Юріївну робітницю по благоустрою міста з 4.09.2011 року на період оплачуваних громадських робіт з окладом 960 грн на місяць.
- Лишун Людмилу Семенівну робітницю по благоустрою міста з 4.09.2011 року на період оплачуваних громадських робіт з окладом 960 грн на місяць.
– Нагорну Марію Володимирівну робітницю по благоустрою міста з 4.09.2011 року на період оплачуваних громадських робіт з окладом 960 грн на місяць
2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на завідуючу відділом комунальної служби по благоустрою міста Сироту І.Г.

Міський голова І.О.Ольшевський

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
міського голови

від 30 вересня 2011 року 


На підставі статті 42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» , пункту 2 статті 36 «Кодексу Законів про працю в Україні»

Звільнити:
1.Сидорчук Катерину Юріївну робітницю по благоустрою міста у зв’язку з закінченням терміну дії угоди.
2. Семенюк Олену Миколаївну робітницю по благоустрою міста у зв’язку з закінченням терміну дії угоди.
3. Нагорну Марію Володимирівну робітницю по благоустрою міста у зв’язку з закінченням терміну дії угоди.
4. Лишун Людмилу Семенівну робітницю по благоустрою міста у зв’язку з закінченням терміну дії угоди.


Міський голова І.О.Ольшевський

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 30 вересня 2011 року 


Керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та на підставі відповідних Контрактів , укладених між міським головою та керівниками підприємств від 02.01.2009 року,

1.Преміювати керівника комунального підприємства «Здолбунівводоканал» Мельника Василя Івановича за підсумками роботи у вересні місяці 2011 року за рахунок фонду преміювання створеного на вересень місяць 2011 року з фонду оплати праці на підприємстві .


Міський голова І.Ольшевський

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 30 вересень 2011 року 

 

Розглянувши заяву начальника КП МБУ Хомич О.В. про звільнення з посади , ваховуючи, що термін дії трудового контракту від 01.06.2011 року закінчився 30.09.2011 року, керуючись ст..42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.2 ст.36 КЗпПУ,


1. Хомич Олександру Василівну звільнити з посади начальника Комунального підприємства міського будинкоуправління з 01.10.2011 року у зв’язку з закінченням терміну дії трудового контракту .

2. Габрук Валентину Анатоліївну, головного інженера Комунального підприємства міського будинкоуправління призначити виконуючою обов’язки начальника Комунального підприємства міського будинкоуправління з 01.10.2011 року.

3. Виконуючій обов’язки Комунального підприємства міського будинкоуправління Габрук В.А. видати відповідні накази по підприємству.


Міський голова І.Ольшевський

Ознайомлений О.В.Хомич
В.А.Габрук

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
міського голови

від 23 вересня 2011 року 


У зв’язку із проведенням робіт по поточному ремонту вулиць міста Здолбунів , керуючись статтею 43 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України « Про автомобільні дороги»:

1. Представникам підрядної організації , а саме ЗАТ «Рівнеавтошляхбуд»» :
1.1 Організувати тимчасове повне перекриття руху автомобільного транспорту по вулицях Чубинського та частково 8 березня на момент проведення робіт по ремонту дорожнього покриття.
1.2 Розпочати ремонтні роботи з 26 вересня 2011року з режимом роботи з 8.00 до 18.00 години.
1.3 Погодити перекриття руху з Здолбунівським районним відділом ДАІ.
2. Під час проведення робіт виконавцям робіт суворо дотримуватись правил техніки безпеки та встановити всі необхідні дорожні знаки.
3.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І.О.Ольшевський

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 21 вересень 2011 року 

 

Розглянувши клопотання Київського Державного підприємства «Молодість» про розташування в місті Здолбунів на території гідропарку по вулиці Шкільній цирку-шапіто «РІВ’ЄРА» та керуючись ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Надати дозвіл Київському Державному підприємству «Молодість» на розташування в місті Здолбунів на території гідропарку по вулиці Шкільній цирку-шапіто «РІВ’ЄРА» з 28 вересня 2011 року по 03 жовтня 2011 року.
2. Керівництву Київського Державного підприємства «Молодість». вжити додаткових заходів при роботі розважального містечка та підтримувати виділену територію гідропарку в належному санітарному стані.


Міський голова І.О.Ольшевський

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
міського голови

Від 9 вересня 2011 року 

 

На підставі розпорядження міського голови від 12.05.2011 № 85-р «Про святкування Дня міста Здолбунів» та керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити заходи по підготовці та проведенню святкування Дня міста Здолбунів 18 вересня 2011 року /заходи додаються/.
2. Нагородити Почесними грамотами та сувенірами громадян міста за значний внесок у розвиток міста Здолбунів та виховання підростаючого покоління:
- Дудзяного Сергія Ігоровича - генерального директора
публічного акціонерного
товариства «Волинь-Цемент»

- Вороб’я Петра Васильовича - технічного директора
публічного акціонерного
товариства «Волинь-Цемент»

- Вакулу Ярослава Олексійовича - генерального директора
товариства з обмеженою
відповідальністю «Волинь-
шифер», члена виконавчого
комітету Здолбунівської
міської ради

- Селецького Андрія В’ячеславовича - директора МППФ
«Промсервіс»

- Васильчука Валерія Лаврентійовича - директора товариства з
обмеженою відповідальністю
«Нострадамус»

- Габрук Валентину Анатоліївну - головного інженера
комунального підприємства
«Міське будинкоуправління»

- Ткачука Володимира Васильовича - інженера інформаційно-
обчислювального центру
ВП ІОЦ ДТГО «Львівська
залізниця», депутата
виконавчого комітету
Здолбунівської міської ради

- Ковтонюк Тетяну Володимирівну - економіста товариства з
обмеженою відповідальністю
комунальних підприємств

- Богуша Сергія Миколайовича - слюсаря з ремонту
устаткування
котельні комунального
підприємства
«Здолбунівкомуненергія»

- Парфенюк Тетяну Федорівну - працівника групи
благоустрою
Здолбунівської міської ради
з озеленення міста

- Капітулу Василя Петровича - бригадира бригади
монтажників
ТОВ «Добробут»

- Стернійчука Назара Олександровича - керівника гуртка станції
юних техніків

- Киричука Ігоря Ілліча - машиніста екскаватора
комунального підприємства
«Здолбунівводоканал»

3. Винести Подяку за співпрацю з міською радою, вагомий внесок у розбудову міста та значний особистий внесок у вирішення питань місцевого самоврядування:
- Царуку Сергію Йосиповичу - раднику із стратегічних
питань товариства з
обмеженою
відповідальністю іноземних
інвестицій «Дікергофф»

- Романусі Владиславу Мирославовичу - почесному голові ТОВ
«Укрцемремонт Здолбунів»

- Довгалюку Сергію Володимировичу - голові правління відкритого
акціонерного товариства
«Завод нестандартного
обладнання»

- Фурманчуку Володимиру Івановичу - голові правління ПрАТ
«Здолбунівський завод
пластмасових виробів
«Іскра»

- Коцюбинському Сергію Євгеновичу - заступнику начальника
ВП «Рівненська дистанція
Електропостачання
Львівської залізниці»

- Ісмієву Мурадага Гаджімурадовічу - голові представництва
ТОВ «Азеркорпу-Аутобан»

- Чумаку Віктору Федоровичу - голові ОСББ «Наш дім»

- Берещуку Валерію Івановичу - голові ОСББ «Затишне»

- Гранюк Катерині Миколаївні - помічнику вихователя
дошкільного навчального
закладу №3 «Ладоньки»

- Устимчук Наталії Леонідівні - помічнику вихователя
дошкільного навчального
закладу «Дзвіночок»

- Смочек Наталії Анатоліївні - кухарю дошкільного навчального закладу
«Дзвіночок»

- Баранович Олені Олександрівні - завідуючій господарством
дошкільного навчального
закладу «Грайлик»

- Дичко Ірині Михайлівні - вихователя дошкільного
навчального закладу
«Чебурашка»

- Швейді Ользі Іванівні - кухарю дошкільного
навчального закладу
«Чебурашка»

- Левчук Ларисі Ернстівні - заступнику начальника відділу
взаємодії з роботодавцями
Здолбунівського районного
центру зайнятості

- Янко Вікторії Петрівні - практичному психологу
дошкільного навчального
закладу «Усмішка»

- Олексюку Роману Івановичу - приватному підприємцю

- Ришу Анатолію Івановичу - головному інженеру
Красносільського МПП «МВА»

- Азізяну Армену Ваграмовичу - робітнику Красносільського
МПП «МВА»

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря ради Капітулу В.В.

Міський голова І.О.Ольшевський