РОЗПОРЯДЖЕННЯ 

від 18 травня 2011 року 


На підставі ст.46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати восьму сесію міської ради шостого скликання
08 червня 2011 року о 10.00 годині.
На розгляд сесії винести питання:
1. Про стан роботи та завдання в організації роботи ОСББ в місті Здолбунові.
2. Про внесення змін до регламенту роботи Здолбунівської міської ради .
3. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2011 року.
4. Про внесення змін до міського бюджету на 2011 рік.
5. Про внесення змін до місцевих програм на 2011 рік.
6. Про внесення змін до рішення Здолбунівської міської ради від 15 серпня 2007 року № 476 «Про затвердження Методики розрахунку і порядку визначення плати за оренду та орендних ставок на нерухоме майно, що знаходиться в комунальній власності територіальної громади міста».
7. Про розгляд проекту рішення щодо встановлення податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.
8. Про дозвіл КП «Здолбунівкомуненергія» на отримання та відкриття в межах генеральної кредитної угоди невідновлоювальної кредитної лінії.
9. Про звільнення ТзОВ ВКФ «Промтехсервіс» від плати за користування місцем для розміщення сітілайту по вулиці Шкільній,42 міста Здолбунова.
10. Про прийняття доріг в комунальну власність територіальної громади міста Здолбунова та передачу їх на баланс комунального підприємства «Міське будинкоуправління».

11. Про дозвіл на передачу на баланс та обслуговування ОСББ «Дружба 2» частини житлового будинку із господарськими будівлями провулку Щепкіна, 25 міста Здолбунова.
12. Про дозвіл на передачу на баланс та обслуговування ОСББ «Аркад» житлового будинку по вулиці Котляревського, 2 міста Здолбунова.
13. Про дозвіл на передачу на баланс та обслуговування ОСББ «Берізонька» житлового будинку по вул. Заводській, 11 міста Здолбунова.
14. Про дозвіл на приватизацію жилих та нежилих приміщень у гуртожитку по вулиці Тихій міста Здолбунова.
15. Про дозвіл відділу капітального будівництва УМВС України в Рівненській області на передачу у власність ПАТ «Рівнегаз» та «Ей-І-Ес Рівнеенерго» зовнішніх газових та електричних мереж житлового будинку по вулиці Котляревського,2 міста Здолбунова.
16. Про затвердження Рудчику І.О. містобудівного обґрунтування на будівництво індивідуального гаража по вулиці Олекси Стефановича, 4-а міста Здолбунова.
17. Про затвердження Герасимюку В.В. містобудівного обґрунтування на розташування двох боксів та гаража для зберігання автомобілів з підсобними приміщеннями по вулиці Коперника, 49 міста Здолбунова.
18. Про затвердження Лібезі С.М. містобудівного обґрунтування на реконструкцію частини нежитлової будівлі майстерні по вулиці 8 Березня , 35/1 міста Здолбунова.
19. Про затвердження ТзОВ «Рівнефармація» містобудівного обґрунтування на реконструкцію квартири № 6 по проспекту Цементників, 9 міста Здолбунова під аптеку.
20. Про надання матеріальної допомоги громадянам міста.
21. Про розгляд депутатського запиту Дедери І.В.
22. Про розгляд депутатських запитів Буздигана О.М., Шевченка М.О.
23. Про депутатський запит Шевченка М.О. про звернення депутатів Здолбунівської міської ради до Президента України Віктора Януковича та Прем’єр-міністра України Миколи Азарова щодо ситуації з підняттям тарифів на електроенергію для населення.
24. Про депутатський запит Шевченка М.О. щодо стягнення заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг у наказному провадженні.
25. Про розгляд результатів громадських слухань щодо встановлення погруддя С.Бандері в місті Здолбунові .
26. Про розгляд результатів громадських слухань щодо організації міні притулку для стерилізованих собак в м. Здолбунова.
27. Про затвердження розпоряджень міського голови.
28. Питання стосовно земельних відносин

Міський голова Ольшевський І.О.