Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
міського голови

від 11 квітня 2011 року 

 

На виконання розпорядження президента України від 14 липня 2001року № 190/2001-рп « Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах « , з метою запобігання нещасних випадків та покращення роботи по організації відпочинку людей на воді під час літнього купального сезону 2011року, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Провести сезон безпеки на озерах по вулиці Старомильській , по вулиці Заводській та в гідропарку по вулиці Шевченка з 28 травня по 31серпня 2011року.
2.Завідуючій комунальним відділом по благоустрою міста Сироті І.Г.:
2.1 Організувати чотири рятувальні пости в місцях масового відпочинку людей : два пости на озері по вулиці Старомильській, один на озері по вулиці Заводській, один в гідропарку по вулиці Шевченка.
Встановити режим роботи матросів – рятувальників з 10.00 по 20.00 години в святкові та вихідні дні.
2.2 До 28 травня 2011року забезпечити приведення території місць масового відпочинку біля водойм до належного санітарного стану,а саме: провести поточний ремонт туалетів, пофарбувати малі архітектурні форми, встановити чотири контейнери для збору сміття, організувати систематичний вивіз сміття, почистити прибережну смугу від очерету та сміття.
2 3.Побудувати додаткову контейнерну площадку та встановити додаткове обладнання для організації рятувального поста в міському гідропарку.
2.4 Визначити та огородити сітками місця для безпечного купання дітей.
2.5 Провести на вищеназваних місцях масового відпочинку людей перевірку та очищення дна.
2.6 підготувати та розвісити матеріали з правилами поведінки на воді на існуючих агітаційних стендах.
2.7 Заключити трудові угоди про прийняття на роботу матросів- рятувальників та прибиральників на пляжі з 15.05.2011року по 1.09.2011року.
2.7 Директору ДТМР « Чайка» забезпечити рятувальників необхідними плавзасобами і обладнанням та перевірити наявність медичних постів.
3. завідуючий загальним відділом Євтушок Л.Т. довести до відома підприємців ,які надають торгівельні послуги на пляжах , про сувору заборону на продаж алкогольних напоїв на території пляжів.
4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І.О.Ольшевський