Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
міського голови

від _________ 2011 року 


Розглянувши направлення кримінально-виконавчої інспекції Здолбунівського району та постанову суду, на підставі статті 9 Кримінально-виконавчого кодексу України, статті 42 Закону України " Про місцеве самоврядування в Україні"
1. Прийняти Ткачука Бориса Борисовича на громадські роботи для відбування адміністративного стягнення призначеного постановою суду терміном на 50 годин з 27.04.2011 року.
2. Громадські роботи виконуються не більше 4 годин на день у вільний від основної роботи час з 8 00 до 12.00 години.
3. Завідуючому комунальним відділом Сироті І.Г.:
3.1. Проконтролювати, щоб громадські роботи виконувалися засудженим до кримінальної відповідальності не більше 4 годин на день у вільний від основної роботи час.
3.2. Погодити з кримінально-виконавчою інспекцією Здолбунівського району перелік об'єктів, на яких засуджений відбуватиме громадські роботи, та вид цих робіт.
3.3 Завідуючій комунальним відділом по благоустрою міста Сироті І.Г. повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію Здолбунівського району про порушення притягнутим до адміністративної відповідальності порядку та умов відбування стягнення у виді громадських робіт .
3.4 Вести облік та щомісячно інформувати кримінально-виконавчу інспекцію про кількість відпрацьованих засудженим годин і його ставлення до праці.
З розпорядженням про дотримання графіка роботи
та правил техніки безпеки ознайомлений Ткачук Б.Б.
Міський голова І.О.Ольшевський