Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
міського голови

від 16 листопада 2011 року 


На підставі статей 42, 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати чергову дванадцяту сесію міської ради шостого скликання 21 грудня 2011 року о 10.00 годині.

На розгляд сесії винести питання:
1. Про підсумки роботи Здолбунівської міської ради та її виконавчого комітету за 2011 рік – звіт міського голови І.О.Ольшевського.
2. Про затвердження плану роботи міської ради на 2012 рік.
3. Про зміни до міського бюджету на 2011 рік.
4. Про внесення змін до місцевих програм на 2011 рік.
5. Про порядок фінансування видатків міського бюджету в 2012 році до ухвалення рішення міської ради «Про міський бюджет на 2012 рік».
6. Про план підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік.
7. Про доповнення до переліку ставок єдиного податку для фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності та встановлення розміру ставок.
8. Про затвердження рішення виконавчого комітету Здолбунівської міської ради «Про виготовлення нормативної грошової оцінки землі».
9. Про згоду на безкоштовну передачу на баланс Комунального підприємства «Міське будинкоуправління» інженерно-технічного обладнання.
10. Про згоду на прийняття в комунальну власність територіальної громади житлового будинку №4 по вулиці Л.Українки міста Здолбунова, який належить Фонду Державного майна України і знаходиться на балансі ВАТ «Здолбунівський завод будівельних матеріалів».
11. Про прийняття в комунальну власність територіальної громади житлового будинку №4 по вулиці Л.Українки міста Здолбунова, який належить Фонду Державного майна України і знаходиться на балансі ВАТ «Здолбунівський завод будівельних матеріалів».
12. Про згоду на безкоштовну передачу на баланс Здолбунівського УЕГГ ПАТ «Рівнегаз» газових вводів і газопроводів.
13. Про згоду на безкоштовну передачу на баланс Здолбунівського УЕГГ ПАТ «Рівнегаз» газопроводів та ШГРП по вулиці Парковій, 69.
14. Про затвердження Правил утримання домашніх котів і собак у місті Здолбунові.
15. Про створення органу приватизації державного житлового фонду Здолбунівської міської ради.
16. Про розгляд проекту Пололження про порядок найменування об’єктів міського підпорядкування, вшанування пам’яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків у Здолбунові
17. Про затвердження результатів громадських слухань щодо встановлення погруддя Степану Бандері в м.Здолбунові.
18. Про розгляд депутатського запиту Андрощука М.Є.
19. Про депутатський запит Тищенка О.О.
20. Про затвердження розпоряджень міського голови.
21. Про розгляд питань щодо земельних відносин.
22. Про зняття з контролю рішень міської ради.
23. Про депутатський запит депутата Тищенка О.О.
24. Різне


Міський голова І.Ольшевський