Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
міського голови

від 13 серпня 2012 року 


На підставі статтей 46, 48, 53, 140, 143, 144, 146 Конституції України, статей 42, 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 77 Бюджетного кодексу України, зважаючи на звернення голів постійних депутатських комісій скликати сімнадцяту сесію міської ради шостого скликання 15 серпня 2012 року о 09.00 годині.

На розгляд сесії винести питання:
1. Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік.
2. Про внесення змін до місцевих програм на 2012 рік.
3. Про погодження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення та продаж земельної ділянки суб’єкту підприємницької діяльності Подлящуку Дмитру Михайловичу.
4. Про погодження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення та продаж земельної ділянки
суб’єкту підприємницької діяльності Ковальчуку Володимиру Анатолійовичу
5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу та погодження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення та продаж вказаної земельної ділянки суб’єкту підприємницької діяльності Сацу Володимиру Йосиповичу .
6. Про затвердження проекту із землеустрою щодо перендачі земельної ділянки в оренду терміном на 5 років земельної ділянки ПАТ «АЕС Рівнеобленерго» для розміщення та транспортування та розподілу електроенергії.
7. Про затвердження проекту із землеустрою щодо перендачі земельної ділянки в оренду терміном на 5 років земельної ділянки ПАТ «АЕС Рівнеобленерго» для розміщення та транспортування та розподілу електроенергії.
8. Про включення земельної ділянки по вул. Шевченка,1 яка надавалась ТзОВ «Волинь –Шифер» для будівництва та обслуговування адміністративного корпусу по вул. Шевченка, 1 до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу.
9. Про затвердження проекту землеустрою та продаж земельної ділянки на земельному аукціоні в місті Здолбунові по вулиці Віли І, 46-а.
10. Про затвердження проекту землеустрою та продаж земельної ділянки на земельному аукціоні в місті Здолбунові по проспекту Цементників.

Міський голова І.Ольшевський