Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
міського голови

від 14 лютого 2012 року 


На підставі статей 42, 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати чергову чотирнадцяту сесію міської ради шостого скликання 14 березня 2012 року о 10.00 годині.

На розгляд сесії винести питання:

1. Про стан та завдання по дальшому удосконаленню роботи по охороні навколишнього природного середовища в місті Здолбунові.
2. Про хід виконання рішення міської ради від 18.03.2009 року №1109 «Про раціональне використання землі на території міста та надходження орендної плати за використання земельних ділянок».
3. Про хід виконання рішення міської ради від 16.03.2011 року №92 «Про стан роботи комунальних служб міста по забезпеченню належного надання послуг населенню, якісного обслуговування житлового фонду, благоустрою міста та завдання по покращенню їх роботи»
4. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2011 рік
5. Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік.
6. Про внесення змін до місцевих програм на 2012 рік.
7. Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2012 №364 «Про внесення змін та доповнень до рішення Здолбунівської міської ради від 16.03.2011 № 98 «Про встановлення місцевих податків та зборів».
8. Про внесення змін до Правил благоустрою міста Здолбунів.
9. Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2011 № 363«Про план підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік».
10. Про поповнення статутного фонду КП «Здолбунівкомуненергія».
11. Про дозвіл комунальному підприємству “Здолбунівкомуненергія” на списання з балансу основних засобів виробництва.
12. Про затвердження розпоряджень міського голови.
13. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Здолбунів об’єкту будівництва «Виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво очисних споруд вмісті Здолбунів»
14. Про згоду на передачу у власність територіальної громади міста Здолбунів житлового будинку по вулиці Л.Українки, 4міста Здолбунів, який знаходиться на балансі відкритого акціонерного товариства «Здолбунівський завод будівельних матеріалів» та належить регіональному відділенню Фонду Державного Майна України у Рівненській області.
15. Про скасування рішення міської ради від 17.05.2007 «Про згоду на безкоштовну передачу на баланс Здолбунівського управління експлуатації газового господарства відкритого акціонерного товариства «Рівнегаз»
зовнішніх мереж газопроводу котельні с.Ільпінь з балансу комунального підприємства «Здолбунівкомуненергія».
16. Про згоду на безкоштовну передачу на баланс Здолбунівського УЕГГ
ПАТ «Рівнегаз» газових вводів і газопроводів, вуличних газопроводів та споруд на них.
17. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Здолбунів реконструйованого об’єкту «ЦТП по вул..Шевченка,202 в м. Здолбунів під міні котельню – реконструкція»
18. Про затвердження Паламарчук Н.П. містобудівного обгрунтування на реконструкцію квартир №1, 2 по вулиці Пушкіна, 32 в місті Здолбунів під продовольчий магазин з надбудовою жилих мансардних приміщень
19. Про затвердження товариству з обмеженою відповідальністю «Рівнефармація» містобудівного обгрунтування на реконструкцію квартири №6 по проспекту Цементників, 9 міста Здолбунів під аптеку.
20. Про надання матеріальної допомоги Лис Н. М.
21. Про дозвіл комунальному підприємству «Міське будинкоуправління» на безкоштовну передачу доріг міста Здолбунова на баланс комунального підприємства «Здолбунівське».
22. Про затвердження складу комісії з проведення аукціонів з продажу земельних ділянок та права оренди на них.
23. Питання щодо земельних відносин.

Міський голова І.Ольшевський