10 червня 2021 року стартує прийом документів кандидатів до складу Молодіжної ради

 

Кандидат до складу Молодіжної ради повинен відповідати таким вимогам:

 •  Громадянство України.
 •  Вільне володіння державною мовою.
 • Активна життєва позиція та громадська активність.
 • Вік з 14 до 35 років на момент оголошення про проведення конкурсного відбору.
 • До участі у конкурсі не допускаються:
 • Особи, які не відповідають встановленим вимогам.
 •  Особи, які несвоєчасно надали документи або надали їх не в повному обсязі чи такі, що не відповідають установленим вимогам.

 Порядок проведення конкурсного відбору

Відбір здійснюється на конкурсній основі шляхом подачі анкет (Додаток 1), в яких учасники конкурсу відображають свій досвід, власне бачення розвитку молодіжної політики у Здолбунівській міській територіальній громаді та конкретні проекти, що будуть втілені ними у якості членів Молодіжної ради. Анкети подаються в Здолбунівську міську раду протягом 20 календарних днів з моменту оголошення конкурсу.

Скачати АНКЕТУ можна, натиснувши на Додаток 1

Разом з анкетою подається наступний пакет документів:

 • Для інститутів громадянського суспільства:

- копія свідоцтва про реєстрацію інституту громадянського суспільства та/або копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

- копія статуту інституту громадянського суспільства;

- витяг з протоколу засідання керівного органу інституту громадянського суспільства засвідчене печаткою (у разі наявності) з рішенням про делегування кандидата до складу Молодіжної ради;

- письмова згода делегованого представника до Молодіжної ради на обробку його персональних даних.

 • Для громадських ініціатив:

- інформаційна довідка про заснування, склад громадської ініціативи та результати діяльності громадської ініціативи протягом останнього року, підписана керівником громадської ініціативи;

- лист про делегування кандидата до складу Молодіжної ради, підписаний керівником громадської ініціативи;

- письмова згода делегованого представника до Молодіжної ради на обробку його персональних даних.

 •  Для органів студентського та учнівського самоврядування:

- копія положення про орган студентського чи учнівського самоврядування;

- витяг з протоколу засідання керівного органу студентського чи учнівського самоврядування з рішенням про делегування кандидата до складу Молодіжної ради;

- письмова згода делегованого представника до Молодіжної ради на обробку його персональних даних.

 • До анкети та обов'язкового пакету документів можуть також подаватися рекомендаційні листи від викладачів, керівників організацій, підприємств, в яких кандидати навчалися чи навчаються, проходили стажування чи працювали тощо. Рекомендації мають обов’язково містити контакти особи, яка надає рекомендацію.

Надіслані анкети протягом 15 календарних днів оцінюються Комісією.

Відбір здійснюється відповідно до рейтингу анкет. Рейтинговий список складається та затверджується Комісією на основі виставлених оцінок.

Кожен член Комісії виставляє кожному кандидату оцінку від одного до п'яти, виходячи з таких критеріїв:

- досвід кандидата (дослідження та публікації, наукова діяльність, громадська діяльність, участь та організація заходів для молоді);

- наявність власного проекту/проектів для молоді, що буде втілено особою під час роботи членом Молодіжної ради;

- бажання зробити свій внесок у впровадження молодіжної політики Здолбунівської міської територіальної громади у якості члена Молодіжної ради.

Комісія залишає за собою право на проведення співбесіди з будь-яким кандидатом для з'ясування додаткової інформації та прийняття остаточного рішення.

Список кандидатів до складу Молодіжної ради при Здолбунівській міській раді, які братимуть участь в установчих зборах, та список представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах, із зазначенням підстави для відмови, інформація про результати діяльності інститутів громадянського суспільства за останній рік, біографічні довідки делегованих ними представників, а також уточнена інформація про дату, час та місце проведення установчих зборів, погоджена з Здолбунівською міською радою оприлюднюються не пізніше ніж за 3 робочих дні до проведення установчих зборів на офіційному веб-сайті Здолбунівської міської ради та/або в інший прийнятний спосіб.

Вкладення:
Скачати цей файл (Додаток 1.docx)Додаток 1.docx[ ]13 Кб

14 червня 2021 року о 09.00 годині в приміщенні сесійної зали за адресою м. Здолбунів, Грушевського,14 відбудеться одинадцята сесія Здолбунівської міської ради VІІІ скликання

 

Проекти рішень ви можете переклянути, клікнувши ТУТ

03 червня 2021 року о 9.00 год. у приміщенні Здолбунівської міської ради за адресою вул. Грушевського, 14, м. Здолбунів (сесійна зала) буде проведено конкурсний відбір (письмовий іспит та співбесіда) на заміщення вакантної посади органу місцевого самоврядування, а саме:

- головний спеціаліст відділу з питань комунального господарства, благоустрою та екології Здолбунівської міської ради

Запрошуємо громадян, які подали необхідний пакет документів до визначеного терміну (до 31.05.2021)

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо припинення діяльності (ліквідації) Степанівської загальноосвітньої школи І ступеня Здолбунівської районної ради Рівненської області та обговорення відповідного проєкту рішення, що виноситиметься на розгляд Здолбунівської міської ради.

1. Найменування організатора громадського обговорення -  управління з гуманітарних питань Здолбунівської міської ради.

2. Ініціатор громадського обговорення -  робоча група по питанню ліквідації Степанівської загальноосвітньої школи І ступеня Здолбунівської районної ради Рівненської області, склад якої затверджено наказом управління з гуманітарних питань Здолбунівської міської ради від 25 травня 2021 року № 89.

3. Мета: врахування думки жителів Здолбунівської міської територіальної громади щодо припинення діяльності (ліквідації) Степанівської загальноосвітньої школи І ступеня Здолбунівської районної ради Рівненської області та обговорення відповідного проєкту рішення, що виноситиметься на розгляд Здолбунівської міської ради.

         Рішення про утворення, реорганізацію, ліквідацію чи перепрофілювання (зміну типу) закладу загальної середньої освіти приймає його засновник (засновники).

          Мережа закладів загальної середньої освіти формується відповідно до законодавства з урахуванням соціально-економічної та демографічної ситуації, а також відповідно до культурно-освітніх та інших потреб територіальної громади.

Відповідно до розпорядження голови Здолбунівської районної державної адміністрації від 06 вересня 2013 року № 376 «Про затвердження мережі загальноосвітніх шкіл району на 2013-2014 навчальний рік» призупинено навчання в Степанівській загальноосвітній школі І ступеня Здолбунівської районної ради Рівненської області у зв’язку з відсутністю учнів.

4. Електронна пошта для подання пропозицій (зауважень), консультації з питання, що винесено на громадське обговорення, -  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. управління з гуманітарних питань Здолбунівської міської ради.

5. Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій або усній формах, надсилаються електронною поштою або особисто, із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом 7 днів з моменту опублікування даного повідомлення.

6. Робоча група 08 червня 2021 року узагальнює пропозиції (зауваження) та надає звіт щодо припинення діяльності (ліквідації) Степанівської загальноосвітньої школи І ступеня Здолбунівської районної ради Рівненської області.

  Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у обговоренні питання  щодо припинення діяльності (ліквідації) Степанівської загальноосвітньої школи І ступеня Здолбунівської районної ради Рівненської області та обговорення відповідного проєкту рішення, що виноситиметься на розгляд Здолбунівської міської ради, що додається.

Здолбунівська міська рада (35700, Рівненська область, місто Здолбунів, вулиця Грушевського, 14) відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста фінансового управління  Здолбунівської  міської  ради (1 штатна одиниця) та головного спеціаліста управління з гуманітарних питань  Здолбунівської  міської  ради (галузь освіти -1 штатна одиниця).

На посаду головного спеціаліста фінансового управління та головного спеціаліста управління з гуманітарних питань  Здолбунівської міської ради призначається особа громадянин України, яка має вищу освіту не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи.

Загальні вимоги до претендентів на посаду головного спеціаліста управління з гуманітарних питань: вільне володіння державною мовою та володіння навиками користування персональним комп’ютером.

Загальні вимоги до претендентів на посаду головного спеціаліста фінансового управління: вільне володіння державною мовою та володіння навиками користування персональним комп’ютером, знання законодавства у бюджетній та бухгалтерській сфері.

Документи приймаються протягом тридцяти календарних днів з дня опублікування даного оголошення та можуть подаватися особисто до відділу з юридичної роботи та питань персоналу апарату Здолбунівської міської ради або надсилатися поштою за адресою: 35700, Рівненська область, місто Здолбунів, вулиця Грушевського, 14.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи:

 • заяву на участь у конкурсі;
 • заповнену особову картку (форма № П-2 ДС) з відповідними додатками;
 • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
 • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
 • копію документа, який посвідчує особу;
 • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
 • довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);
 • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

 

Довідки за тел. моб. 0985025394, тел.моб. 0664063408, тел. (03652) 2-31-51.

З травня 2021 року відбулися зміни у Програмі житлових субсидій. Для оформлення цього виду допомоги на наступний період громадяни мають подати оновлену заяву та декларацію.

Відповідні документи вже затверджено Міністерством соціальної політики (наказ Мінсоцполітики від 07.05.2021 № 242) та зареєстровані у Мін’юсті.

Більше за посиланням https://www.kmu.gov.ua/news/minsocpolitiki-dlya-pereoformlennya-subsidij-nadayetsya-5-misyaciv

 МІНСОЦПОЛІТИКИ ЗВЕРТАЄ УВАГУ!

З метою уникнення утворення черг, на підставі документів, поданих протягом УСІХ 5 місяців неопалювального періоду, тобто, у травні – вересні 2021 року, житлова субсидія ВСІМ домогосподарствам буде призначена з травня 2021 року.

Просимо усіх хто потребує підтримки держави не піддаватися панічним настроям, не створювати масових скупчень, адже житлова субсидія особам, які звернулися за її призначенням у будь-який місяць з травня до вересня 2021 р., буде нарахована починаючи з травня 2021 року.

Звернутися за оформленням субсидії можна одним із таких способів:

-  через уповноважених осіб територіальних громад (у тому числі старостати) та ЦНАПи;

-  безпосередньо до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконавчих органів міських рад;

-  заповнені бланки можна надіслати поштою на адресу органу соціального захисту населення;

-  через електронний сервіс, який розміщено на офіційному веб-сайт Мінсоцполітики.

Бланки Заяви та Декларації можна роздрукувати з офіційного веб-сайту Мінсоцполітики з метою їх надання в паперовій формі особисто або надсилання поштою до органів соціального захисту населення, уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади та посадових осіб центру надання адміністративних послуг.

Або скачати нижче

 

Вкладення:
Скачати цей файл (Декларація-2021.pdf)Декларація-2021.pdf[ ]391 Кб
Скачати цей файл (Заява-2021.pdf)Заява-2021.pdf[ ]297 Кб

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу з питань містобудування, архітектури і цивільного захисту населення Здолбунівської міської ради.

Відповідно до частини третьої статті 14 Закону України «Про архітектурну діяльність» в конкурсі можуть брати участь особи, які мають вищу архітектурну освіту та стаж організаційної і професійної роботи за фахом у сфері містобудування та архітектури не менше 5 років.

Загальні вимоги до претендентів: вільне володіння державною мовою та володіння навиками користування персональним комп’ютером.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи:

 • заяву на участь у конкурсі;
 • заповнену особову картку (форма № П-2 ДС) з відповідними додатками;
 • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
 • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
 • копію документа, який посвідчує особу;
 • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
 • довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);
 • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи приймаються протягом тридцяти календарних днів з дня опублікування даного оголошення та можуть подаватися особисто до відділу з юридичної роботи та питань персоналу апарату Здолбунівської міської ради або надсилатися поштою за адресою: 35700, Рівненська область, місто Здолбунів, вулиця Грушевського, 14.

Довідки за ел.адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

26 травня 2021 року о 10.00 в залі засідань Здолбунівської міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради
 
З проєктами рішень ви можете ознайомитись за посиланням:

       Управління з гуманітарних питань Здолбунівської міської ради (35700, Рівненська область, місто Здолбунів, вулиця Грушевського, 14) відповідно до ст. 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту» оголошує конкурс на заміщення посади:

 • директора Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Здолбунівської міської ради Рівненської області (1 штатна одиниця), що знаходиться за адресою: 35705, м. Здолбунів, вул.Шкільна,11;
 • директора Здолбунівської початкової школи № 7 Здолбунівської міської ради Рівненської області (1 штатна одиниця), що знаходиться за адресою: 35701, м. Здолбунів, вул. Лесі Українки, 2.

      На посаду директора Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Здолбунівської міської ради Рівненської області та директора Здолбунівської початкової школи  № 7 Здолбунівської міської ради Рівненської області призначається особа громадянин України, яка має вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста), вільно володіє державною мовою, стаж педагогічної та/ або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи:

 • заяву на участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • автобіографія та / або резюме (за вибором учасника конкурсу);
 • копія паспорта громадянина України;
 • копії документів про вищу освіту (з додатками, що є невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
 • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
 • довідку про відсутність судимості;
 • довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
 • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

         Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

 

 Документи приймаються протягом тридцяти календарних днів з дня опублікування даного оголошення та можуть подаватися особисто до управління з гуманітарних питань Здолбунівської міської ради Рівненської області для уповноваженої особи головного спеціаліста-юриста Ірини КУХАРЧУК, електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або надсилатися поштою за адресою: 35700, Рівненська область, місто Здолбунів, вулиця Грушевського, 14.

 

    Кінцевою датою подання документів є 12 червня 2021 року.

Етапи проведення конкурсу:
                 - прийняття та розгляд документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі (30 календарних днів);
                 - перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам (5 робочих днів);
                 - проведення конкурсного відбору (публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти;  письмова перевірка на знання законодавства; співбесіда з конкурсною комісією);
                 - визначення переможця конкурсу;
                 - оприлюднення результатів конкурсу.

Дату, місце початку конкурсного відбору та перелік осіб, допущених до участі у конкурсному відборі, буде оприлюднено на офіційному веб – сайті Здолбунівської міської ради упродовж п’яти робочих днів з дня завершення строку подання документів для участі у конкурсі.

 Відбудеться засідання постійних депутатських комісій:
11 травня о 14.00 - засідання комісії з питань містобудування,  земельних відносин та охорони навколишнього середовища під головуванням депутата міської ради Антона Українця
12 травня о 9.00 - спільне засідання комісій з питань бюджету, фінансів, податків, соціально-економічного розвитку та реалізації  державної  регуляторної політики, з питань освіти, охорони здоров´я, культури, спорту, соціального захисту, молодіжної політики, законності, регламенту, депутатської діяльності, етики та врегулювання конфлікту інтересів та з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, транспорту, зв´язку, благоустрою, житлового фонду, торгівлі та агропромислового комплексу.
18 травня о 9.00 - засідання комісії з питань бюджету, фінансів, податків, соціально-економічного розвитку та реалізації  державної  регуляторної політики  під головуванням депутатки міської ради Людмили Бабак

11 травня 2021 року о 10.00 год. у приміщенні Здолбунівської міської ради за адресою вул. Грушевського, 14, м. Здолбунів (сесійна зала) буде проведено конкурсний відбір на заміщення вакантної посади органу місцевого самоврядування, а саме:

- головний спеціаліст відділу організаційної роботи та документообігу апарату Здолбунівської міської ради