Метою конкурсу є відбір найкращого ескізу пам’ятного знаку«Пам’яті Героїв» на площі Героїв Майдану в місті Здолбунові, як узагальнюючого знаку для вшанування та відзначення осіб за громадянську мужність, патріотизм, відстоювання конституційних засад незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння українському народу впродовж всіх періодів становлення та розвитку нашої держави.
    Термін подачі проектів з 15 березня до 16.00 год. 30 квітня 2018 року включно. До участі в конкурсі допускаються ескізи, що надійшли на електронну адресу (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), надіслані поштою або подані за адресою Здолбунівської міської ради з позначкою “на конкурс” (35700, Рівненська область, м. Здолбунів, вул. Василя Жука, 1)
    Грошова винагорода переможцю 1 тис. 500 грн.
    Детальніше про умови конкурсу можна дізнатися з Положення про проведення конкурсу на кращий ескіз пам’ятного знаку «Пам’яті Героїв» на площі Героїв Майдану в місті Здолбунові» (Рішення № 39 від 28 лютого 2018 року), розміщеного на офіційному сайті Здолбунівської міської ради в розділі «Офіційні документи. Рішення виконкому» .http://www.zdolbyniv.rv.ua/index.php/ofitsiini-dokumenty/28-the-decision-of-the-executive-committee/6588-rishennia-vykonavchoho-komitetu-vid-28-liutoho-2018-roku

    Телефон для довідок: (03652) 2-45-47