Здолбунівська міська рада оголошує конкурс на зайняття вакантної посади керівника Здолбунівського міського клубу.

1.Початок прийому документів з 01.02.2019 року.
2.Початок формування конкурсної комісії з 01.02.2019 року.
3.Кандидатів на посаду керівника Здолбунівського міського клубу визначає комісія за результатами відкритого та публічного конкурсного добору на зайняття посади.
4.Конкурс проводиться протягом двох місяців з дня оголошення конкурсу. Документи кандидатів на посаду приймаються протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу.
5.Вимоги до кандидатів:
5.1.Керівником Здолбунівського міського клубу може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.
6. Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:
6.1.Заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
6.2.Автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
6.3.Копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
6.4.Два рекомендаційні листи довільної форми;
6.5.Мотиваційний лист довільної форми.
Зазначені документи надсилаються на поштову (вул. Василя Жука,1, м.Здолбунів, 35700) та електронну (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) адреси Здолбунівської міської ради.
Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.