Здолбунівська міська рада повідомляє, що на виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» на офіційному сайті Здолбунівської міської ради 06.05.2019 року оприлюднено проект рішення «Про визначення мінімальної вартості місячної орендн 1 квадратного метра загальної площі нерухомого майна (включаючи земельну ділянку, на якій розміщується нерухоме майно, присадибну ділянку) фізичних осіб у м.Здолбунів», який буде розглядатись на черговому засіданні міської ради 12.06.2019 року.
 Повний текст вищезгаданого проекту оприлюднений на офіційному сайті Здолбунівської міської ради за посиланням: http://www.zdolbyniv.rv.ua/index.php/ofitsiini-dokumenty/31-regulations/7656-pro-vyznachennia-minimalnoi-vartosti-misiachnoi-orendy-1-kvadratnoho-metra-zahalnoi-ploshchi-nerukhomoho-maina-vkliuchaiuchy-zemelnu-dilianku-na-iakii-rozmishchuietsia-nerukhome-maino-prysadybnu-dilianku-fizychnykh-osib-u-m-zdolbuniv
    Письмові пропозиції щодо змін в вищезгаданий регуляторний акт просимо подавати в Здолбунівську міську раду (м.Здолбунів, вул. Василя Жука,1 ) до 10 червня 2019 року. Телефон для довідок: 2-61-06.