В головному офісі Рівненської ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області відбулась зустріч начальника відділу обслуговування платників Сергія Гордієвського з представниками бізнес-спільноти.

       В ході зустрічі посадовець проінформував про проведення заходів з питань реформування податкової служби та податкової системи, розповів про останні зміни у податковому законодавстві та надав детальні роз’яснення щодо їх практичного застосування.

        Зокрема розглянуто питання застосування РРО при реалізації технічно складних побутових товарів. Проінформовано про оприлюднення 05 травня п.р. законопроектів: «Про внесення змін до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», «Про внесення змін до Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

        Також, присутні зупинились на обговоренні проблем, з якими зустрічається бізнес при адмініструванні податків та поданні звітності.

        Наприкінці зустрічі Сергій Гордієвський наголосив на дотриманні законодавства про працю, легалізації робочих місць, недопущення виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень, який з 1 січня 2017 року становить 3200 гривень, про зміни в законодавстві про працю, а також про посилення відповідальності за порушення в сфері праці.

        Суб’єкти господарювання  ставили запитання щодо порушених тем, на які отримали вичерпні відповіді.

Рівненська ОДПІ