Всім нам хочеться отримувати подарунки на свята і дивувати своїх близьких приємними сюрпризами. Щорічно допомагає в цьому застрахованим особам (вже впродовж тривалого часу!) Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, даруючи солодощі і радість дітям до дня Святого Миколая та Нового року.
Починаючи з літа, Здолбунівська міжрайонна виконавча дирекція попереджала про те, що незважаючи на всі негаразди, Новий рік обов”язково прийде і нагадувала про подання заявок на отримання новорічних дитячих подарунків. Здаючи щоквартальну звітність, Ви могли побачити на дверях і стінах дирекції розфарбовані (для привернення Вашої уваги!) різними кольорами оголошення щодо надання необхідної інформації, які досить важко було не помітити.
При проведенні семінарів-навчань працівниками дирекції також зверталась особлива увага на те, що придбання новорічних подарунків проводиться Виконавчою дирекцією Фонду централізовано на всі області України, тому дуже важливо володіти інформацією про необхідну кількість подарунків не в останні дні року, а завчасно. При цьому в періодичних виданнях друкувались оголошення відповідного змісту з вказанням контактних телефонів, за якими можна було отримати вичерпну відповідь на будь-які запитання, що стосуються цієї сфери діяльності Фонду.
Не зважаючи на все це, співробітники дирекції змушені були витрачати додаткові кошти на телефонні дзвінки для розшуку відповідальних осіб деяких установ або підприємств, а при цьому ще й вислуховувати „подяки” за те, що раніше не нагадали про вчасне подання списків дітей до 14-ти років працівників цих організацій! Серед них: Розвазька сільська рада, ПП «Будівельні послуги», ПП «Енерго Люкс», ПП «Махт-430», ВАТ «ЗМЗ», КП «Відродження», ТОВ «Іліон», СФГ «Мрія», ПП «Міадент», ПП «Марк», ТОВ «Земляприватінформ» та ін.
Кожен із нас, працюючи на своїй посаді, намагається виконувати свої обов”язки на відповідному рівні. Тож давайте це робити так, щоб чиясь безвідповідальність не стала причиною сліз дитини, яка не отримає солодкого подарунка від Фонду.

Спеціаліст І категорії Здолбунівської М.М.Фільварченко
міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального
страхування з тимчасової втрати працездатності