Отримуємо путівки на санаторно-курортне лікування

4 кроки працівника підприємства, установи, організації для отримання путівки на санаторно-курортного лікування
Крок 1. Застрахована особа – працівник підприємства, установи, організації подає комісії (уповноваженому) із соціального страхування заяву про виділення путівки і довідку форми № 070/о, отриману в лікувальному закладі.
Крок 2. Комісія (уповноважений) із соціального страхування приймає рішення про виділення путівки застрахованій особі.
Крок 3. Застрахована особа вносить часткову оплату вартості путівки до каси страхувальника по основному місцю роботи застрахованої особи, у випадку відсутності каси оплата здійснюється через відділення банку на рахунок органу Фонду.
Крок 4. Підприємство, установа, організація видає застрахованій особі заповнену путівку на санаторно-курортне лікування.
Пам’ятка застрахованій особі:
- путівки на санаторно-курортне лікування видаються застрахованій особі виключно по основному місцю роботи;
- протягом року застрахованій особі може бути виділена лише одна путівка на санаторно-курортне лікування, що фінансується Фондом;
- путівка застрахованій особі видається в період відпустки;
- путівки надаються застрахованій особі з частковою оплатою: путівки для дорослих 20%, путівки для лікування дитини в супроводі дорослого 15%;
- комісія(уповноважений) з соціального страхування підприємства, установи, організації може приймати рішення про поділ путівки для спільного санаторно-курортного лікування застрахованої особи та члена її сім»ї що працює (дружини або чоловіка, які перебувають у шлюбі), у тому числі на іншому підприємстві (застрахованої особи), або її дитини віком від 4 до 18 років, а також для двох застрахованих осіб, що працюють на одному підприємстві, за умови попереднього отримання письмового погодження адміністрації санаторно-курортного закладу і терміну лікування кожної особи не менше 12 діб;
- Фізичній особі–підприємцю, яка уклала договір на добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування з органами пенсійного Фонду, путівка видається за місцем обліку згідно з наказом директора міжрайонної виконавчої дирекції відділення Фонду. Відповідно за наявності наступних документів: особистої заяви, медичної довідки (форма №070/о), копій документа, що засвідчує особу, договору, квитанцій про сплату єдиного соціального внеску, довідки з пенсійного Фонду про сплату ЄСВ.
6 кроків підприємства, установи, організації для отримання путівки на санаторно-курортне лікування
Крок 1. Комісія (уповноважений) із соціального страхування підприємства, установи, організації організовує збір заяв та медичних довідок (форма № 070/о) від співробітників про необхідність санаторно-курортного лікування.
Крок 2. Комісія (уповноважений ) із соціального страхування подає в виконавчу дирекцію відділення Фонду по місцю обліку заявку про виділення путівок за рахунок коштів Фонду на санаторно-курортне лікування для застрахованих осіб та членів їх сімей.
Крок 3. Комісія (уповноважений) із соціального страхування отримує путівки у Фонду по накладній на підставі доручення, в якій вказується назва санаторно-курортного закладу, кількість путівок, їх номера, терміни заїзду, ціна путівок і їх загальна вартість.
Крок 4. Комісія (уповноважений) із соціального страхування підприємства, установи, організації приймає рішення про виділення путівки застрахованій особі на санаторно-курортне лікування.
Крок 5. Страхувальник перераховує виконавчій дирекції грошові кошти, отримані від працівника в касу підприємства, установи, організації у вигляді часткової сплати за санаторно-курортну путівку.
Крок 6. Комісія (уповноважений) із соціального страхування підприємства, установи, організації видає застрахованій особі заповнену путівку.
За більш детальною інформацією просимо Вас звертатись до Здолбунівської МВД РОВ ФСС з ТВП. Наша адреса: м. Здолбунів, вул. Грушевського, 25/300, або тел. (03652)2-55-56,
2-24-55, 2-55-38 (директор), м. Острог, тел. (03654)3-02-05 (щочетверга).
Крок 1
лікування