Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!
   Цей день об’єднує всіх, хто не уявляє свого життя без музики, живопису, театру, танцю, книги, хто день у день веде величезну просвітницьку роботу. Культура завжди об’єднує людей, які вкладають в неї душу, терпіння і самовіддану працю. Культура – це не робота, а місія, яка несе добро та красу. Люди Вашої професії особливі, бо талант дається не кожному. Щоб успішно працювати у цій сфері, потрібно щодня виявляти ініціативу і творчість, завойовувати серця людей.
  Дякую Вам за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні досягнення. Бажаю теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою міський голова Ігор ОЛЬШЕВСЬКИЙ

    Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня залізничника!
  Залізниця важлива ланка транспортної інфраструктури країни, яка має стратегічне значення. Від технічного стану та ефективної експлуатації залізничних шляхів залежить безперебійне сполучення між регіонами України та зарубіжжя, а також надійна доставка пасажирів та вантажів, укріплення економіки.
    На Українській Залізниці завжди працювали висококваліфіковані фахівці, справжні професіонали. Сьогодні ми вшановуємо Вашу нелегку, наполегливу працю. Адже за вашої участі здійснюються не лише пасажирські перевезення, а й будуються комфортабельні автомагістралі європейського зразка, зводяться мости, перевозяться вантажі господарського призначення, здійснюються потужні соціальні проекти.
    Бажаємо Вам, шановні працівники залізничного транспорту, міцного здоров´я, щастя, добра і благополуччя. Нехай на життєвих та професійних перехрестях в усьому і завжди вас супроводжує зелене світло.

З повагою міський голова Ігор ОЛЬШЕВСЬКИЙ

21 жовтня 2020 року святкує свій День народження депутат міської ради

Гриценко Юрій Леонідович!

Здолбунівська міська рада щиро вітає іменинника!

Хай будуть з Вами здоров’я та сила,
Хай доля буде ласкава і щира!
Щоб ніколи не знали Ви втоми!
Хай мир і злагода будуть у домі,
Хай Господь дарує надію й тепло
На довгії літа, на щастя й добро!

    Прийміть щирі вітання з важливими для кожного з нас святами, які відзначаємо 14 жовтня - Днем захисника України, Покровою Пресвятої Богородиці, Днем Українського козацтва, річницею створення УПА.
    З часів славного козацтва Божа Матір є заступницею усіх наших захисників, тож усі ці свята нерозривно між собою пов’язані.
   На Покрову ми в молитвах просимо у Пресвятої Богородиці заступництва та підтримки не тільки українському воїнству, а й усій нашій державі. Ми пам’яттю звертаємось до звитяжних сторінок минулого і, водночас, з надією й вірою дивимось у майбутнє. З пошаною вклоняємось полеглим у боротьбі за Україну, щиро дякуємо мужнім воїнам, які боронять нашу державу сьогодні.
    Сердечно бажаю всім щастя, радості, добра, миру, оптимізму й наснаги, нових хороших починань і вагомих здобутків. Нехай і надалі усіх єднає нас світло непохитної віри, допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці. Хай для кожного з нас взірцем відданості України будуть мужність і звитяга наших захисників.

З повагою міський голова Ігор ОЛЬШЕВСЬКИЙ

    Щиро вітаю вас з професійним святом і дякую вам за ваші мудрість, талант, високу професійність і самовідданість, відповідальність і добросовісність, глибоку віру у своїх вихованців та учнів.
    Ви робите наш світ кращим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток. Значною мірою від вас залежить, яким в подальшому буде наше суспільство, які здобутки матимуть наша громада і вся Україна. До педагога, якому довіряють, завжди йдуть зі своїми болями й радощами, з його слушних порад і настанов черпають сили для підкорення нових життєвих висот. Адже він не лише передає знання, а й виховує власним прикладом і є взірцем як особистість. Він бачить минуле, живе сьогоденням і прокладає місток у майбутнє. Щиро бажаю вам, шановні освітяни, щастя, міцного здоров’я, добра і миру, нехай удача завжди супроводжує вас! Гарного вам святкового настрою, радості від життя, нових рясних успіхів у вашій нелегкій праці, здібних і талановитих учнів, людської пошани і вдячності. Зі святом вас!

З повагою міський голова Ігор ОЛЬШЕВСЬКИЙ

 

    Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята.
   Виховання наших дітей на початку життя – непросте завдання, але той фундамент, який закладається в перші роки, служить опорою і в майбутньому. Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в якому формується її особистість, творчий потенціал та спосіб мислення. Тому у ваших руках зараз доля цілого покоління здолбунівчан, що завдяки вашій турботі, терпінню, мудрості, індивідуальному підходу стануть незабаром активними членами нашої громади.
    Від усього серця бажаю вам нових творчих успіхів, міцного здоров’я, щастя, любові, здійснення мрій та сподівань. Нехай доля сторицею віддячить вам за невтомну працю незмінною прихильністю.

З повагою міський голова Ігор ОЛЬШЕВСЬКИЙ

21 вересня 2020 року святкує свій День народження депутат міської ради

Сирота Дмитро Юрійович!

Здолбунівська міська рада щиро вітає іменинника!

Бажаєм залишатися успішним,
Не зупинятися ані на мить,
Іти вперед і підніматись вище
По сходинках кар’єрних і людських!

Хай поважають, люблять і цінують,
І друзі, і колеги, і сім’я.
Хай доля лиш найкраще подарує,
Щасливого, яскравого життя!

 

    Шановні здолбунівчани!
    Прийміть найщиріші вітання з нагоди 523-­ої річниці міста Здолбунів.
   П’ятсот двадцять три роки ­- це великий період в історії розбудови та становлення нашого міста. Цілі покоління здолбунівчан самовіддано працювали, творили, щоб місто стало таким, яке воно є сьогодні.
   А це ­найбільший залізничний вузол у Рівненській області, вище професійне училище залізничного транспорту, потужний комбінат з виробництва цементу ­ лідер цементної промисловості України, розвинута будівельна інфраструктура, передові школи і дошкільні навчальні заклади, сучасні об’єкти торгівлі, банки європейського зразка, наповнені ігровим та спортивним обладнанням зони відпочинку, сквери і розбудований гідропарк ­ улюблене місце відпочинку здолбунівчан.
   З високою відповідальністю до святкування Дня міста підійшли депутати міської ради, члени виконавчого комітету, апарат управління міської ради, трудові колективи, суб’єкти підприємницької діяльності.
    Щороку восени, напередодні Дня міста, підсумовуємо, що зроб­лено за рік. Це вже стало доброю традицією.
    Виконуючи накази та пропозиції жителів міста, міська рада системно підходить до вирішення найактуальніших проблем та поставлених завдань.
    Цьогоріч теж виконано значний обсяг робіт.
    Планово виконуються програми, ухвалені на сесіях міської ради.

    У день вашого професійного свята прийміть щирі побажання успіхів у бізнесі. Займатися власною справою, розвиватися, втілювати у життя нові проекти, ризикувати – це дійсно велика праця, що заслуговує поваги і підтримки.
    Ви, підприємці – сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови для власного добробуту і процвітанню рідного міста. Майбутнє нашого краю нерозривно пов’язано з вашою роботою, тому що саме ви вносите значний внесок у поповнення бюджету, створюєте нові робочі місця, забезпечуєте жителів необхідними товарами і послугами, берете участь в благодійних акціях.
    Тож бажаю вам радості і щасливого життя, швидко знаходити всі життєво важливі рішення і стрімко розвивати свою власну справу. Нехай усі ваші ділові починання закінчуються лише успіхом, а особисте життя рясніє щастям і радістю!

З повагою міський голова Ігор ОЛЬШЕВСЬКИЙ

    Щиро вітаю вас з початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів. Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово. Роки навчання – найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя. Навчання – це прихований скарб, тож вчіться, щоб знати, діяти жити. Упевнений, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення.
    Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам — ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! Щасти Вам!

З повагою міський голова Ігор ОЛЬШЕВСЬКИЙ

     Вітаю Вас з Днем Державного Прапора та 29-ю річницею незалежності України!
   День Незалежності України – особливе свято для кожного з нас. Воно уособлює в собі не просто день народження держави, а й пам'ять про наших предків, завдяки яким ми господарі на своїй рідній українській землі.
    Роки незалежності нашої країни стали для всіх нас випробуванням на зрілість, толерантність та патріотизм. Проте вони продемонстрували усьому світові, що Україна зі своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою та працьовитими людьми відбулася як суверенна держава, здатна утверджувати демократичні цінності та захищати свободу. Сьогодні, пам’ятаючи, що нам дала українська земля, пам’ятаючи героїв, які віддали за неї свої життя, ми повинні рухатись вперед – до процвітання та створення могутньої європейської держави. Щоб увесь світ знав, що синьо-жовтий прапор – запорука стабільності та свободи, а наші нащадки пишалися здобутками своїх предків.
    У ці святкові дні від усього серця бажаю усім, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах. Доброго здоров'я вам, добробуту, благополуччя і миру кожній родині.

З повагою міський голова Ігор ОЛЬШЕВСЬКИЙ