День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято — День Соборності України. Рівно 100 років тому відбулось об’єднання українських земель в єдину самостійну державу – Українську Народну Республіку.
    Незалежність і Соборність українських земель – це запорука становлення української нації. І сьогодні українці продовжують боротися за єдину, сильну та незалежну Україну з вірою в те, що територіальна цілісність країни, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.
   Сердечно бажаю всім нам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє своєї країни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу в достатку, радості, спокою.

З повагою міський голова Ігор Ольшевський

    Щиро вітаю усіх вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Новий рік - це етап для нових починань та звершень. Це час, коли з новими силами варто продовжувати крокувати вперед, реалізовувати амбітні плани та натхненно працювати. Адже кожен рік по-своєму насичений подіями, працею, іноді й негараздами. Тому в 2019-му бажаю усім енергії, сили та натхнення для нових звершень. Процвітання та розвитку для нашого міста. Благополуччя та миру Україні.

    Нехай кожен дім буде наповнений любов'ю, злагодою та Божою благодаттю, а Різдвяна зірка дасть надію на краще майбутнє. Міцного усім здоров'я, удачі та гарного настрою. Смачної вам куті та дзвінкої колядки.

З повагою міський голова Ігор Ольшевський

01 січня 2019 року святкує День народження депутат міської ради

Базан Юрій Олегович!

Здолбунівська міська рада щиро вітає іменинника!

Прийміть від нас вітання,
З народженням сердечні побажання:
Щоб мир в країні був і мир на серці,
Щоб не засохло радості джерельце!

Щоб вас любили щиро, поважали
І без уваги вас не залишали,
Всім рідним і близьким — здоров’я, сили,
Щоб доля на руках завжди носила!

Хай буде Боже вам благословення,
Щасливим і багатим сьогодення,
Щоб друзі вас повік не забували,
Здоров’я щоб було, немов із сталі!

    Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування, свята не тільки тих, хто працює в органах місцевої влади та депутатів, а й усіх виборців, які вболівають за рідне місто, дбають, щоб наш спільний дім став кращим і комфортнішим. Саме завдяки тісній співпраці з громадою вдається вирішувати наболілі для Здолбунова питання та втілювати в життя чимало хороших задумів, втілення яких сприяє розвитку міста.
  Від душі зичу усім, хто відстоює інтереси місцевої громади, міцного здоров'я, щастя, миру, достатку, благополуччя, наснаги, згуртованості та взаємоповаги, нових здобутків у нашій спільній і дуже непростій справі. Нехай підтримка земляків додає вам впевненості й сил, а ваші досвід, мудрість та сумлінність стануть основою для успішного просування Здолбунова шляхом прогресу і процвітання.

    З повагою міський голова Ігор ОЛЬШЕВСЬКИЙ

    Вітаю вас з Днем Збройних Сил України – святом мужніх і сильних чоловіків, які ризикуючи собою стоять на варті миру, захищають національну безпеку і наші життя.
    Від усієї душі хочу побажати міцної сили і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів та обов’язкової удачі, незгасимого оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань.Бажаю міцного здоров’я, прихильної долі, миру, добра, злагоди і затишку у ваших оселях.

З повагою міський голова Ігор ОЛЬШЕВСЬКИЙ

01 грудня 2018 року святкує День народження депутат міської ради

Калита Тарас Миколайович!

Здолбунівська міська рада щиро вітає іменинника!

Дозвольте Вас сьогодні привітати,
Бо день такий буває раз на рік,
Здоров’я й щастя щиро побажати,
На все життя, на довгий-довгий вік!
До сотні літ дожить без горя і журби,
Від гір, від сонця, від калини
Всіх благ земних – з роси й води
Бажаємо Вам нині!

24 листопада 2018 року святкує День народження депутат міської ради

Орлов Микола Вікторович!

Здолбунівська міська рада щиро вітає іменинника!

Хай будуть з вами здоров'я та сила,
Хай доля буде ласкава і щира!
Щоб ніколи не знали ви втоми!
Хай мир і злагода будуть у домі,
Хай Господь дарує надію й тепло
На довгі літа, на щастя й добро!

    Прийміть найщиріші вітання з професійним святом та з нагоди завершення сільськогосподарського року, який приніс для багатьох із вас вагомі здобутки.
    З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.
    Дозвольте подякувати вам за самовіддану й невтомну працю та побажати міцного здоров’я, миру й злагоди в сім’ї. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.
    Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї!

З повагою міський голова Ігор ОЛЬШЕВСЬКИЙ

11 листопада 2018 року святкує День народження депутат міської ради

Прокопець Дмитро Євгенович!

Здолбунівська міська рада щиро вітає іменинника!

В цей дорогий для серця день
Бажаєм квітів і пісень!
Від друзів – щирих привітань,
Від зірок – здійснення бажань!
Від сонця – світла і тепла,
Щоб доля щедрою була!
І не спинити часу лік,
Нехай щастить весь довгий вік!

 

 

 

 

10 листопада 2018 року святкує День народження депутат міської ради

Гордійчук Володимир Григорович!

Здолбунівська міська рада щиро вітає іменинника!

Хай будуть з вами здоров'я та сила,
Хай доля буде ласкава і щира!
Щоб ніколи не знали ви втоми!
Хай мир і злагода будуть у домі,
Хай Господь дарує надію й тепло
На довгі літа, на щастя й добро!

    Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем залізничника!
    Для нашого міста підприємства залізничного вузла мають особливе значення. Історія та розвиток Здолбунова напряму пов’язані з розбудовою залізниці.  Нині ж серед здолбунівських родин, напевно немає жодної, в якій би хтось не присвятив себе праці на сталевих магістралях. Послугами залізничного транспорту щодня користуються жителі і гості Здолбунова.
    Від щирого серця бажаю усім вам міцного здоров’я, миру, родинного щастя, благополуччя, успіхів у професійній діяльності. Нехай ваші знання та досвід, відданість обраній справі стануть запорукою для вирішення актуальних завдань транспортної сфери України.

З повагою міський голова Ігор ОЛЬШЕВСЬКИЙ