01 лютого 2021 року святкує свій День народження депутат міської ради

Щавінський Владислав Рішардович!

Здолбунівська міська рада щиро вітає іменинника!

Хай будуть з Вами здоров’я та сила,

Хай доля буде ласкава і щира!
Щоб ніколи не знали Ви втоми!
Хай мир і злагода будуть у домі,
Хай Господь дарує надію й тепло
На довгії літа, на щастя й добро!
квіти6
 

27 січня 2021 року святкує свій День народження депутатка міської ради

Карпенко Лілія Євгенівна!

Здолбунівська міська рада щиро вітає іменинницю!

Нехай цвітуть під небом синьооким
Ще довго-довго дні й літа,
А тиха радість, чиста і висока,
Щоденно хай до хати заверта!
Бажаємо здоров'я, сонця у зеніті,
Любові, доброти і щастя повен дім,
Нехай у серці розкошує літо
І соняхом квітує золотим.
Хай постійний успіх, радість і достаток
Сипляться до вас, немов вишневий цвіт,
Хай життєвий досвід творить з буднів свята,
Господь дарує довгих-довгих літ!

квіти4

24 січня 2021 року святкує свій День народження депутат міської ради

Голуб Максим Павлович!

Здолбунівська міська рада щиро вітає іменинника!

 

Хай будуть з вами здоров'я та сила,
Хай доля буде ласкава і щира!
Щоб ніколи не знали ви втоми!
Хай мир і злагода будуть у домі,
Хай Господь дарує надію й тепло
На довгі літа, на щастя й добро!

квіти2

18 січня 2021 року святкує свій День народження депутатка міської ради

Мельник Світлана Степанівна!

Здолбунівська міська рада щиро вітає іменинницю!

Бажаємо залишатися успішною,
Не зупинятися ані на мить,
Іти вперед і підніматись вище
По сходинках кар’єрних і людських!

Хай поважають, люблять і цінують,
І друзі, і колеги, і сім’я.
Хай доля лиш найкраще подарує,
Щасливого, яскравого життя!

квіти

    Від усього серця вітаю Вас із довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим! Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування дива й казки, душевного тепла.
   Цей рік був насичений подіями, сповнений надій і тривог, перемог та складних випробувань, здолання перешкод та здійснення планів. У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для наших родин в громаді, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці.
    Бажаю Вам зустріти і провести свята у доброму здоров’ї та веселому настрої. Нехай Різдвяна зірка принесе до Вашого дому добро і благоденство, осяє радістю серце і наповнить добротою, милосердям і любов’ю. Хай життєві труднощі оминають Ваші родини, завжди панують в них мир і злагода, живе віра у світле майбутнє!
    Щастя Вам і Вашим родинам, Господнього благословення на многая і благая літа!

З повагою міський голова Владислав СУХЛЯК

18 грудня 2020 року святкує свій День народження депутат міської ради

Мокрик Микола Миколайович!

Здолбунівська міська рада щиро вітає іменинника!

    У радісний і світлий день Вашого народження бажаємо щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Щастя і радощів у домівку, здоров'я і благополуччя родині, натхнення і творчості. Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце!

 

 

    Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні!
   Вам випала висока довіра представляти інтереси жителів громад у вирішенні найскладніших життєвих питань та підвищувати рівень їх життя. Сьогодні місцеве самоврядування є вагомою складовою народовладдя, дієвим інструментом вирішення як місцевих, так і загальнодержавних завдань. Це велика відповідальність, яка невпинно зростає разом із проведенням у нашій країні процесів децентралізації та об’єднання територіальних громад. Повноваження влади на місцях тільки зростатимуть, тому дуже важливим є Ваше розуміння того, що разом із тим суттєво збільшуватиметься й рівень Вашої відповідальності – в першу чергу перед людьми, які Вас обрали.
   Бажаю від щирого серця усім, хто працює на благо територіальних громад, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі, а професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку нашої територіальної громади!

 З повагою міський голова Владислав СУХЛЯК

    Щиро вітаємо Вас із Днем Збройних Сил України!
   Це свято тих, хто захищає нашу державу від ворогів, опікується безпекою та зміцненням обороноздатності країни, завдяки незламному духу яких Україна досі залишається суверенною незалежною державою. Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, патріотів, які вже котрий рік в умовах війни демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога.
    У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!
    Дякуємо матерям, які виховали синів, котрі сміло вдягнули військову форму, обрали професію захисника, а в умовах війни на передовій боронять нашу Землю!
    Шановні військові, сердечно вітаємо Вас зі святом, бажаємо не втрачати віри, завжди пам’ятати, що вдома на Вас чекають рідні та близькі люди, які щодня підносять до Бога свої молитви за Вас! Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі!

    Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!
   Цей день об’єднує всіх, хто не уявляє свого життя без музики, живопису, театру, танцю, книги, хто день у день веде величезну просвітницьку роботу. Культура завжди об’єднує людей, які вкладають в неї душу, терпіння і самовіддану працю. Культура – це не робота, а місія, яка несе добро та красу. Люди Вашої професії особливі, бо талант дається не кожному. Щоб успішно працювати у цій сфері, потрібно щодня виявляти ініціативу і творчість, завойовувати серця людей.
  Дякую Вам за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні досягнення. Бажаю теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою міський голова Ігор ОЛЬШЕВСЬКИЙ

    Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня залізничника!
  Залізниця важлива ланка транспортної інфраструктури країни, яка має стратегічне значення. Від технічного стану та ефективної експлуатації залізничних шляхів залежить безперебійне сполучення між регіонами України та зарубіжжя, а також надійна доставка пасажирів та вантажів, укріплення економіки.
    На Українській Залізниці завжди працювали висококваліфіковані фахівці, справжні професіонали. Сьогодні ми вшановуємо Вашу нелегку, наполегливу працю. Адже за вашої участі здійснюються не лише пасажирські перевезення, а й будуються комфортабельні автомагістралі європейського зразка, зводяться мости, перевозяться вантажі господарського призначення, здійснюються потужні соціальні проекти.
    Бажаємо Вам, шановні працівники залізничного транспорту, міцного здоров´я, щастя, добра і благополуччя. Нехай на життєвих та професійних перехрестях в усьому і завжди вас супроводжує зелене світло.

З повагою міський голова Ігор ОЛЬШЕВСЬКИЙ

21 жовтня 2020 року святкує свій День народження депутат міської ради

Гриценко Юрій Леонідович!

Здолбунівська міська рада щиро вітає іменинника!

Хай будуть з Вами здоров’я та сила,
Хай доля буде ласкава і щира!
Щоб ніколи не знали Ви втоми!
Хай мир і злагода будуть у домі,
Хай Господь дарує надію й тепло
На довгії літа, на щастя й добро!