Меню Закрити

Для чого потрібні фільтри для води та як вибрати відповідний

Перш ніж вода надійде у будинок, в неї може потрапити більше ніж 2000 видів різноманітних забруднень. Тому використання надійної системи фільтрації є важливим елементом для усунення шкідливих домішок та мікроорганізмів, який дозволить насолоджуватися чистою та смачною водою. Які існують фільтри для води та як вибрати відповідний — розповідаємо в цьому матеріалі.

Для чого потрібні фільтри для води

Встановлення фільтрів дає можливість вирішити декілька завдань. З їх допомогою можна:

  • Видалити більшу частину шкідливих хімічних елементів. Вода, яка подається в домівки, може містити багато хімічних речовин, таких як хлор, фтор, органічні сполуки, що пов’язано з незадовільним станом водопровідної системи та використанням препаратів, які пригнічують ріст мікроорганізмів.
  • Знешкодити бактерії. У воді можуть знаходитись та розмножуватись певні види бактерій, які стійкі до впливу очищувальних речовин. При попаданні в організм людини вони часто призводять до важких кишково-шлункових захворювань.
  • Поліпшити смак та збалансувати рівень pH. Деякі мінерали, такі як залізо і натрій, можуть погіршувати органолептичні властивості води та впливати на її кислотно-лужний баланс, що негативно відбивається на організмі людини.

Встановлення систем фільтрації допомагає усунути значну частину шкідливих речовин і отримувати чисту та безпечну для здоров’я людини воду.

Які існують фільтри для води

Фільтри для води можна розділити на дві основні категорії: фільтри для отримання питної води та фільтри для всього будинку. Часто може виявитися, що останнього буде достатньо, щоб забезпечити мешканців будинку безпечною питною водою. Якщо водопровідна вода є високоякісною, а комунікації встановлені нещодавно, то використання більш досконалих фільтрів може бути непотрібним. Тому перед прийняттям рішення про використання фільтра для води варто провести її тестування на наявність певних видів забруднень.

Фільтри для питної води розділяються на такі види:

  • Проточні фільтри — ці системи фільтрації води складаються з трьох частин: крана, інтегрованої системи фільтрів і трубки, яка з’єднує всі компоненти. Вони здійснюють два етапи очищення — видалення механічних домішок і вугільну фільтрацію, яка вилучає з питної води хлор, а також покращує її органолептичні якості.
  • Системи зворотного осмосу — одні з найдосконаліших систем фільтрації, які видаляють навіть мікроскопічні забруднення, такі як бактерії, віруси, пестициди, мікропластик і хімічні сполуки.
  • Фільтри-глечики — складаються з місткості з вбудованим фільтром для води, що видаляє домішки під час її наливання. Такий вид фільтра підійде людям, які використовують невелику кількість води.

Фільтри на весь будинок встановлюються на вході води в будівлю. Вони призначені для забезпечення безпечною водою для миття та щоденного використання. В цих цілях використовуються:

  • Системи фільтрації — включають різні типи фільтрів для видалення механічних та органічних забруднювачів.
  • УФ-лампи — застосовуються для видалення бактерій і вірусів. Їх ефективність складає понад 99,9% й при цьому вони не впливають на смак і запах води.
  • Станції пом’якшення — використовуються для видалення з води надлишку сполук кальцію та магнію. Це забезпечує захист побутових приладів від іржі та корозії.

Якщо ви хочете насолоджуватися чистою водою, варто звернутись в компанію Aqua-Life. Це колектив висококваліфікованих спеціалістів, які допоможуть вибрати та встановити фільтр для води, що відповідатиме вашим очікуванням.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Пов'язані записи