30.11.2016 року міський голова І. О. Ольшевський провів чергове засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради.


     Завідуюча загальним відділом Здолбунівської міської ради Євтушок Л. Т. інформувала присутніх «Про стан торговельного обслуговування населення міста Здолбунів». Члени виконкому інформацію прийняли до відома та вирішили рекомендувати господарюючим суб’єктам, які здійснюють торговельну діяльність у місті Здолбунів, незалежно від форм власності: керуватися в роботі Порядком провадження торговельної діяльності та Правилами торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів; дотримуватися виконання Правил благоустрою міста щодо утримання прилеглих територій у належному стані; дотримуватися погоджених режимів роботи торговельних об’єктів; не допускати фактів продажу алкогольних напоїв, тютюнових виробів без ліцензій та неповнолітнім особам, а також інших порушень Правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Сприяти розвитку торгівлі шляхом надання в оренду вільних приміщень комунальної власності та здійснювати заходи щодо розширення та вдосконалення мережі підприємств торгівлі, створивши умови для встановлення малих архітектурних форм (тимчасових споруд) у місцях де відсутня торговельна мережа. Адміністраціям ринків міста забезпечити належний санітарно-технічний і протипожежний стан територій ринків та розвиток їх матеріально-технічної бази. Здолбунівському відділенню поліції Острозького відділу поліції ГУНП в Рівненській області проводити рейди щодо дотримання громадського порядку в закладах торгівлі та ресторанного господарства, особливо у вечірні та нічні години, недопущення вуличної торгівлі по місту, недопущення продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім особам та без ліцензій.


    Виконкомом затверджено перелік житлових будинків, в яких планується встановлення приладів обліку тепла за кошти КП «Здолбунівкомуненергія» в 2017 році та будинків, в яких недоцільне встановлення приладів обліку тепла, у зв’язку з подальшим відключенням їх від системи централізованого теплопостачання.
    Затверджено проектно–кошторисні документації на будівництво системи відеоспостереження та оптоволоконної мережі в м. Здолбунів згідно програми «Безпечне місто Здолбунів», вартістю 588,832 тис.грн. та на «Будівництво огорожі земельної ділянки для ринку з продажу сільськогосподарської продукції», вартістю 299,846 тис.грн.. Розглянувши клопотання ТОВ «Енергозбереженя Рівне» щодо встановлення розміру тарифу на виробництво, постачання, транспортування, теплової енергії для бюджетних установ у місті Здолбунів виконком вирішив встановити для ТОВ «Енергозбереженя Рівне» тариф в розмірі 1408,18 грн. (в т.ч.ПДВ) за 1 Гкал.
    Погоджено безкоштовну передачу контейнерів для сміття з балансу комунального підприємства «Здолбунівське» на баланс дошкільного навчального закладу «Ладоньки».
    Дано дозвіл громадянам на оформлення договорів дарування часток квартир та розподілу нерухомого майна та відчуження частини житлового будинку. Встановлено допомогу на поховання в розмірі – 1200 грн. з 1 січня 2017 року.
    Також дано дозвіл на підключення до міських водопровідних та каналізаційних мереж.
    Малозабезпеченим жителям міста надано одноразову матеріальну допомогу. Громадян потребуючих поліпшення житлових умов взято на квартирний облік. Присвоєно окремі поштові адреси.
    Дано дозвіл на зріз аварійних дерев.
    Затверджено розпорядження міського голови видані між засіданнями
виконавчого комітету.
    Членами виконкому прийнято рішення внести подання до Здолбунівської районної державної адміністрації про присвоєння почесного звання України “Мати-героїня” Крючок Надії Миколаївні, жительці міста Здолбунів.