Сесія була відкритою і проходила  в районному будинку культури в зв’язку з тим, що першим питанням порядку денного  був   звіт міського голови І.О.Ольшевського про роботу Здолбунівської міської ради та виконавчого комітету за 2016 рік перед громадою міста.

Ігор Олександрович представив перед громадою  результати  роботи міської ради в розрізі всіх сфер життєдіяльності міста, детально зупиняючись на кожному напрямку. Візуально це підтверджувалось  презентацією де  в графіках, діаграмах та фотоматеріалах наочно  демонструвались підсумки зробленого. Мешканці міста мали  можливість безпосередньо в залі задавати питання  міському голові, значна частина з яких була  взята на контроль виконавчим апаратом.

Після перерви  депутати розглянули ще ряд нагальних питань порядку денного  сесії, серед яких звіт міського голови про дотримання радою регуляторної політики, звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2016 року, про внесення змін до  міського бюджету та місцевих програм на  2016 рік. Був також затверджений план роботи міської ради  на 2017 рік, встановлено  вартість  харчування  дітей в дошкільних навчальних закладах міста Здолбунова в розмірі 20 грн., збільшено мінімальну вартості місячної оренди 1 квадратного метра загальної площі нерухомого майна  фізичних осіб у місті Здолбунові, затверджено Статут міського клубу в новій редакції, погоджено інвестиційну програму  комунального підприємства «Здолбунівводоканал» на 2017 рік та ряд питань, що стосуються господарської  діяльності комунальних підприємств міста.

Окрім того було розглянуто більше тридцяти питань щодо земельних відносин.

 

 

 

21 грудня 2016 року відбулась одинадцята сесія міської ради.

Сесія була відкритою і проходила  в районному будинку культури в зв’язку з тим, що першим питанням порядку денного  був   звіт міського голови І.О.Ольшевського про роботу Здолбунівської міської ради та виконавчого комітету за 2016 рік перед громадою міста.

Ігор Олександрович представив перед громадою  результати  роботи міської ради в розрізі всіх сфер життєдіяльності міста, детально зупиняючись на кожному напрямку. Візуально це підтверджувалось  презентацією де  в графіках, діаграмах та фотоматеріалах наочно  демонструвались підсумки зробленого. Мешканці міста мали  можливість безпосередньо в залі задавати питання  міському голові, значна частина з яких була  взята на контроль виконавчим апаратом.

Після перерви  депутати розглянули ще ряд нагальних питань порядку денного  сесії, серед яких звіт міського голови про дотримання радою регуляторної політики, звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2016 року, про внесення змін до  міського бюджету та місцевих програм на  2016 рік. Був також затверджений план роботи міської ради  на 2017 рік, встановлено  вартість  харчування  дітей в дошкільних навчальних закладах міста Здолбунова в розмірі 20 грн., збільшено мінімальну вартості місячної оренди 1 квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб у місті Здолбунові, затверджено Статут міського клубу в новій редакції, погоджено інвестиційну програму  комунального підприємства «Здолбунівводоканал» на 2017 рік та ряд питань, що стосуються господарської  діяльності комунальних підприємств міста.

Окрім того було розглянуто більше тридцяти питань щодо земельних відносин.