27 травня 2020 року міський голова Ольшевський І.О. провів засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради.
    Члени виконкому заслухали інформацію заступника міського голови Кондратюка В.В. і керівників КП «Здолбунівкомуненергія» Шавронської В.А. та КП «Здолбунівське» Потапчука С.В. та затвердили заходи з підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.
    Заслухали та вирішили подати на затвердження міської ради звіт про виконання міського бюджету за 1 квартал 2020 року.
  Розглянувши клопотання КП «Здолбунівське», прийнято рішення скоригувати тариф на послугу по захороненню твердих побутових відходів на сміттєзвалищі, в урочищі с. Здовбиця, в розмірі 28,69 грн. за 1м.куб. та ввести його в дію з 7 травня 2020 року.
    Затверджено кошторис по «Капітальному ремонту нежитлового приміщення будівлі м’ясного павільйону за адресою: вул. 8 Березня, 13».
    Дано дозвіл на встановлення арт-об’єкту на розі вулиць Незалежності та Б.Хмельницького. ФОП Максимчуку В.А., Комар І.В., Матвійчуку С.С. – дозволено розміщення малих архітектурних форм. Шилан Н.А. – тимчасове розміщення літнього майданчика.


    Виконавчий комітет розглянув заяву від підприємця Гуча В.С. про погодження будівництва торгового приміщення на земельній ділянці по вул. Шкільній, 31. Враховуючи, що актом від 04.05.2020 року міською радою зафіксовано самочинне і незаконне будівництво за вказаною адресою, прийнято рішення відмовити Гучу В.С. у погодженні на проведення робіт по будівництву торгового приміщення, визнати розпочате будівництво самочинним та незаконним. Власнику об’єкту нерухомого майна заборонити проведення будь-яких будівельних робіт без погодженої в установленому порядку проектно-кошторисної документації на будівництво по вул. Шкільна, 31.


    Виконавчим комітетом затверджено розпорядження міського голови видані між засіданнями виконавчого комітету.
    Дано дозвіл на зріз аварійних дерев в місті Здолбунові та на підключення до міських мереж водопостачання та каналізації.
    Житловому будинку та земельній ділянці присвоєно поштові адреси.
    Громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень взято на квартирний облік.
    Розглянуто 3 питання щодо захисту майнових та житлових прав дітей.
    Загалом виконавчим комітетом розглянуто19 питань порядку денного.