Меню Закрити

Майже п’ять тисяч жителів Рівненщини отримали податкову знижку

 Як повідомила заступник начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Надія Друзюк, станом на перше грудня поточного року 4896 мешканців області задекларували 9,6 млн. грн. податкової знижки, з яких 8,5 млн. грн., або 90 % вже повернуто з бюджету.
    Нагадаємо, податкова знижка надається, якщо фізичною особою протягом звітного року понесені витрати, пов’язані зі сплатою за навчання у вітчизняних закладах дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти, в вищих та професійно-технічних навчальних закладах, внески на благодійність, відсотки за іпотечним кредитом, витрати на переобладнання машин під біопаливо, тощо.
    Для отримання податкової знижки за результатами 2018 року необхідно подати декларацію за місцем реєстрації до 28 грудня 2019 року. Податок підлягає поверненню протягом 60 календарних днів з дня подання декларації.
    У разі, якщо платник податку до кінця року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки, таке право на наступний податковий рік не переноситься.

Головне управління ДПС у Рівненській області

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Пов'язані записи