Меню Закрити

Рівненська обласна філармонія

У самому серці Рівного, на вулиці Соборній, розташувалася перлина культурного життя міста — Рівненська обласна філармонія. Заснована в далекому 1939 році, вона стала свідком і учасником численних історичних подій, що відбувалися в місті та області. За ці роки філармонія зарекомендувала себе як невід’ємна частина культурного простору, де звучить високе мистецтво.

Однією з унікальних особливостей Рівненської обласної філармонії є її органний зал, який слугує домівкою для величних органних концертів. Володіючи унікальним органом, філармонія здатна задовольнити смаки найвимогливіших шанувальників органної музики, пропонуючи широкий спектр творів від класики до сучасних композицій. Щороку тут проводяться фестивалі, які збирають кращих органістів з України та Європи, перетворюючи Рівне на місце паломництва для любителів цього виду музики.

Крім органної музики, філармонія може похвалитися багатим і різноманітним складом колективів. Від ансамблів пісні і танцю, таких як “Полісся” та “Зоря”, до вокально-інструментальних ансамблів “Олеся” і “Жайвір” та ансамблю циганської пісні і танцю “Мелодії Ромен”. Ці колективи відіграють важливу роль у збереженні та розвитку національної культурної спадщини, а також вносять значний вклад у музичне життя регіону.

Зал камерної та органної музики філармонії є не тільки місцем для проведення концертів, але й центром музичного виховання поколінь. Тут діти та дорослі мають змогу зануритися в світ класичної музики, набуваючи естетичного виховання та розвиваючи свої музичні смаки. Камерний оркестр Рівненської обласної філармонії, один з найстарших в Україні, регулярно радує слухачів вишуканими виконаннями творів світової музики.

Рівненська обласна філармонія є місцем, де культура та мистецтво живуть у кожному звуці, кожній ноті, кожному виступі. Відвідування цього місця є не просто культурним досвідом, а подорожжю в світ музики, яка об’єднує серця та душі. Чекаємо на вас щоденно з 10:00 до 14:00 та з 15:00 до 19:00 за адресою: Рівненська область, вулиця Соборна, 137, Рівне. Для деталей та бронювання квитків звертайтеся за номерами 43-01-50, 067-363-29-00. Відчуйте магію музики разом з нами!

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Пов’язані записи