Меню Закрити

Рівненський авіаційно-спортивний клуб

Рівненський авіаційно-спортивний клуб займає особливе місце в авіаційному спорті України, ставши одним із небагатьох закладів, який не лише зберіг, а й продовжує розвивати парашутний та планерний напрямки спорту. Розташований у мальовничій місцевості, в Гощанському районі, неподалік села Воронів, цей клуб вабить шанувальників авіації своєю унікальною інфраструктурою та можливостями для польотів.

Місцезнаходження клубу у Рівному, на вулиці Курчатова, 3, є домівкою для досвідчених інструкторів та спортсменів, які здійснюють підготовку перед льотним сезоном. Тут, на 4-му поверсі Мототреку, знаходяться класи для теоретичних занять, які охоплюють аеродинаміку, метеорологію, штурманську підготовку, а також специфіку будови планерів та парашутів. Це створює ідеальні умови для комплексної підготовки майбутніх льотчиків-планеристів та парашутистів.

Під час льотного сезону, який триває з травня по жовтень, активності переносяться на аеродром “Воронів”, розташований у 33 км на схід від Рівного. Аеродром має розвинуту інфраструктуру, включаючи приміщення для проживання спортсменів та гостей, а також класи для додаткової підготовки. Вихідні дні оживають стрибками з парашутом та планерними польотами, що приваблюють як досвідчених спортсменів, так і новачків.

Рівненський авіаційно-спортивний клуб володіє імпозантним парком літальних апаратів, зокрема планерами Л-13 “Бланік”, Jantar Standard і Лак-12, а також літаками для буксирування планерів і здійснення стрибків з парашутом. Це дає змогу клубу забезпечувати широкий спектр авіаційних діяльностей, від навчальних польотів до участі в чемпіонатах країни.

Аеродром “Воронів” не тільки пропонує ідеальні умови для авіаспорту, але й є місцем, де можна відпочити та насолодитися красою навколишнього ландшафту. Міні-готель на території аеродрому, місця для приготування їжі та зона відпочинку біля ставка створюють комфортні умови для гостей та учасників клубу.

Контактні дані клубу, включаючи телефонні номери для довідок та реєстрації, забезпечують зручний зв’язок для всіх, хто бажає долучитися до захоплюючого світу авіаспорту. Рівненський авіаційно-спортивний клуб відкритий для кожного, хто поділяє любов до неба та прагне відчути вільне падіння або політ серед хмар.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Пов’язані записи