Меню Закрити

Санаторій “Червона калина”

У мальовничих куточках Рівненської області, де краса природи переплетена з чистим повітрям поліських лісів, знаходиться унікальне місце відпочинку та оздоровлення — санаторій “Червона калина”. Цей курорт, справедливо можна сказати, створений природою для людини, а людиною – для здоров’я та гармонії.

Природне джерело здоров’я

Оточений розкішними сосновими лісами, санаторій пропонує відвідувачам не тільки відпочинок, але й унікальне природне лікування. Повітря тут насичене фітонцидами, що згубно діють на патогенні мікроорганізми, при цьому іонізуючи кисень і знезаражуючи навколишнє середовище. Ліси санаторію є справжнім природним фільтром, який гарантує низький рівень мікробів у повітрі, набагато нижчий за норми, що прийняті для операційних.

Острівки відпочинку та здоров’я

На території санаторію створено чудові умови для відпочинку та дозвілля. “Калиновий острів” та “Едем” — це місця, де кожен відвідувач зможе знайти відпочинок для душі та тіла. Пляжна зона, облаштована для прийняття сонячних ванн, плавання на човнах та катамаранах, риболовлі, а також карпатська колиба для смачного обіду на свіжому повітрі, доповнюють картину ідеального відпочинку.

Багатогранність послуг

Санаторій “Червона калина” вирізняється різноманітністю послуг, які він пропонує своїм гостям. Від лікувально-діагностичного комплексу до бальнеологічного відділення, від затишної їдальні до кіноконцертного залу, бібліотеки, ресторану, конференц-залу та саун — кожен знайде тут щось для себе. Не забуто й про малі архітектурні форми, які додають санаторію особливої самобутності.

Колектив – серце санаторію

Не можна не згадати і про колектив “Червоної калини”. Згуртованість, професіоналізм та щирість цих людей роблять перебування тут ще більш приємним і корисним. Вони щоденно працюють над тим, щоб кожен гість відчув себе особливим, забезпечуючи високий рівень сервісу та уваги.

Де знайти

Санаторій “Червона калина” знаходиться за адресою: Рівненська область, вул. Лісова 1, Жобрин, Рівненський район. Це місце, де можна не тільки відновити здоров’я, а й знайти спокій та гармонію з природою.

Для бронювання та детальної інформації звертайтесь за номером: 097 736 0098.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Пов’язані записи