Меню Закрити

Топ-10 цитат Доктора Хауса

Доктор Грегорі Хаус — центральний персонаж американського телесеріалу “Доктор Хаус” (House, M.D.), який виходив з 2004 по 2012 рік. Його грає британський актор Х’ю Лорі. Хаус — геніальний діагност, який відрізняється своєю здатністю розгадувати найскладніші медичні випадки. Він відомий своїм цинізмом, гострим язиком і залежністю від вікардіну через хронічний біль у нозі. Хаус часто вступає в конфлікти з колегами через свої неортодоксальні методи лікування і небажання дотримуватися госпітальних правил, але його надзвичайні медичні здібності неодноразово врятували життя.

10 найвідоміших цитат Доктора Хауса

  • “Everybody lies.” (Всі брешуть.) — це, мабуть, найвідоміша цитата Хауса, яка підкреслює його скептичне ставлення до пацієнтів та їхніх розповідей.
  • “It’s not lupus.” (Це не вовчак.) — часто повторюваний Хаусом коментар, оскільки вовчак (системний червоний вовчак) часто згадується як потенційна діагноза, але рідко є правильною.
  • “Everybody does stupid things; it shouldn’t cost them everything they want in life.” (Всі роблять дурощі; це не повинно коштувати їм усього, чого вони хочуть у житті.)
  • “You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don’t be an idiot.” (Можеш вірити скільки завгодно у духів, загробне життя, рай і пекло, але коли справа доходить до цього світу, не будь ідіотом.)
  • “If you talk to God you’re religious. If God talks to you, you’re psychotic.” (Якщо ти розмовляєш з Богом, ти релігійний. Якщо Бог розмовляє з тобою, ти психопат.)
  • “Reality is almost always wrong.” (Реальність майже завжди помиляється.)
  • “It’s a basic truth of the human condition that everybody lies. The only variable is about what.” (Це базова істина людської природи, що всі брешуть. Єдина змінна — про що.)
  • “The eyes can mislead, the smile can lie, but the shoes always tell the truth.” (Очі можуть вводити в оману, посмішка може брехати, але взуття завжди говорить правду.)
  • “People don’t get what they deserve. They just get what they get. There’s nothing any of us can do about it.” (Люди не отримують того, на що заслуговують. Вони просто отримують те, що отримують. І ніхто з нас нічого не може з цим вдіяти.)
  • “You want to make things right? Too bad. Nothing’s ever right.” (Хочеш все виправити? На жаль. Нічого ніколи не буває правильним.)

Ці цитати відображають глибину й складність персонажа Доктора Хауса, його цинізм, гострий інтелект та унікальний погляд на життя, людину та медицину.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Пов’язані записи