Меню Закрити

Вересу дозволили проводити домашні матчі з глядачами

Трьом спортивним аренам на Рівненщині дали дозвіл на проведення матчів з глядачами на трибунах, за умови дотримання вимог безпеки під час воєнного стану. Кількість вболівальників залежить від розмірів наявних поблизу укриттів.

Про це розповів начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА Віталій Ліпський.

Дозвіл на проведення матчів з глядачами на трибунах отримали спортарени — “Авангард” у Рівному, “Колос” у Костополі та “Колос” у Млинові.

“Міністерство молоді та спорту затвердило нові вимоги щодо проведення матчів з глядачами на трибунах в умовах воєнного стану. Зокрема — наявність захисних споруд у межах 500 метрів від стадіону”, — повідомив Віталій Ліпський.

За його словами, рішення про надання дозволу приймає спеціальна комісія до якої входять директор стадіону, представник власника арени, клубу або федерації, яка організовує матч, представник ДСНС та ОДА. Після обстеження стадіону комісія складає акт.

“Вчора мною був підписаний такий акт по Авангарду. Визначили, що умови наявного там укриття дозволяють прийняти на трибунах до 1 300 глядачів”, — додав Віталій Ліпський.

14 лютого у Telegram Вереса повідомили, що він став першим клубом в УПЛ, який отримав дозвіл проводити домашні матчі з глядачами.

Вболівальники повернуться на трибуни стадіону Авангард у весняній частині сезону! Таким чином, підтримати рідну команду рівняни зможуть вже у стартовому турі другої частини чемпіонату! Квитки на цю гру надійдуть у продаж невдовзі. Кількість — обмежена! Слідкуйте за повідомленнями на офіційних ресурсах клубу” — написали у Telegram Вереса.

Перший матч другого кола прем’єр-ліги Верес зіграє 25 лютого на стадіоні Авангард. Суперником рівнян у ньому буде Колос з Ковалівки.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Пов'язані записи