Меню Закрити

Як доїхати зі Здолбунова до Полонного

Для подорожі зі Здолбунова до Полонного можна скористатися кількома варіантами:

Автобусом

На жаль, прямих автобусних рейсів із Здолбунова до Полонного не знайдено. Ви можете скористатися маршрутом через інші міста, наприклад, спочатку доїхати до Хмельницького, а потім звідти вибрати автобус до Полонного. Рейси зі Здолбунова до Хмельницького є доволі частими, наприклад, о 10:00 та 17:30. Точні часи та ціни квитків варто уточнювати безпосередньо на автовокзалі або на спеціалізованих сайтах, таких як avtobys.in.ua​​.

Потягом

Існують прямі залізничні рейси зі Здолбунова до Полонного. Один з варіантів – відправлення о 17:55, прибуття о 19:18, тривалість подорожі становить 1 годину 23 хвилини, вартість квитка – 110,62 грн. Інший рейс відправляється о 22:12 та прибуває о 00:08, тривалість подорожі – 1 година 56 хвилин, вартість квитка – 138,48 грн. Деталі рейсів, такі як ціни та точний графік, можуть змінюватися, тому рекомендується перевіряти актуальну інформацію на сайтах залізничних перевізників чи через virail.com.ua​​.

Автомобілем

Подорож автомобілем може бути найбільш гнучким варіантом, але вимагає наявності власного або орендованого автомобіля. Згідно з картами, дорога зі Здолбунова до Полонного може займати різний час, залежно від обраного маршруту та актуальних дорожніх умов​​.

Перевагою подорожі потягом є відсутність необхідності пересадок і зручність прямого сполучення, а також можливість насолоджуватися краєвидами без зайвого стресу за кермом. Вибір залежить від ваших особистих уподобань, бюджету та графіку.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Пов’язані записи