Меню Закрити

Як доїхати зі Здолбунова до Віньківців

Щоб подорожувати зі Здолбунова до Віньківців Хмельницької області, ви можете розглянути комбінацію маршрутів автобусів та потягів, оскільки пряме сполучення може бути недоступне. Ось оптимальний план подорожі з використанням зібраної інформації:

Зі Здолбунова до Рівного на автобусі

Існує частий сервіс автобусів зі Здолбунова до Рівного протягом дня. Ви можете сісти на автобус так рано, як о 06:35, або так пізно, як о 20:35 зі Здолбунова до Рівного. Це дає вам гнучкість у виборі часу відправлення, який підходить вашому розкладу.

З Рівного до Хмельницького на автобусі

Перебуваючи в Рівному, ви можете сісти на автобус до Хмельницького. Є кілька відправлень протягом дня; наприклад, автобуси з Рівного до Хмельницького відправляються в такі часи, як 10:00 і 17:30. Ця частина подорожі з’єднує вас з великим містом, близьким до вашого кінцевого пункту призначення.

З Хмельницького до Віньківців на автобусі

З Хмельницького ви можете взяти автобус прямо до Віньківців. Є кілька відправлень протягом дня. Наприклад, ви можете відправитися о 06:45 і прибути о 08:06, або взяти автобус о 18:00 і дістатися Віньківців о 20:00. Ціни та час у дорозі варіюються, з найшвидшим маршрутом, що займає приблизно 1 годину 21 хвилину і коштує близько 98.33 грн.

Ця комбінація маршрутів пропонує гнучкість щодо часу відправлення і забезпечує ефективне досягнення Віньківців. Переконайтеся, що перевірили найновіший розклад і забронювали квитки заздалегідь, оскільки час і доступність можуть змінюватися. Бажаємо вам безпечної подорожі!

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Пов’язані записи