Меню Закрити

Станція прокату авто в Києві

Станція прокату авто в Києві

Незалежно від того, орендуєте ви автомобіль для бізнесу чи для відпочинку, компанія Avis організує для вас відповідний варіант прокату авто в Києві чи в інших куточках України. Великий автопарк дає змогу підібрати автомобіль під ваші запити.

Який автомобіль вибрати для ідеальної подорожі?

На вибір ідеального автомобіля для подорожі впливають певні ключові моменти, такі як кількість пасажирів, бюджет, місцевість тощо. Аби поєднати простір у салоні, ефективність, функціональність і вартість, варто звернути увагу на головні критерії вибору та характеристики певних моделей:

  • Toyota Corolla Hybrid. Це чудове поєднання економічності з комфортом.
  • Компактний Hyundai Tucson. Заслужив масу позитивних відгуків завдяки універсальності.
  • Nissan Altima. Це про простір і потужність. Автомобіль очолює рейтинги популярності оренди з-поміж кросоверів. Це «2в1». Автомобіль вишуканий і міцний, завжди готовий до пригод.
  • Audi A5 Sportback. Розкішний автомобіль преміумкласу.
  • GMC Yukon. Оффроад та активний відпочинок гарантовано. Автомобіль має три ряди сидінь для великих груп людей і може похизуватись економією палива на дорозі.

Також в автопарку є розкішні варіанти, зокрема, елегантний Jeep Wagoneer, величний Ford Explorer та інші.

Випробуйте кілька варіантів авто в оренду перед тривалою поїздкою, щоб вирішити, який найкраще відповідає вашим потребам у дорожніх пригодах. Це може бути трансфер до аеропорту чи на вокзал, автомобіль для весілля, групових перевезень чи екскурсії та навіть зустрічі з пологового будинку.

Мандруйте безпечно разом з Avis!

В автопарку компанії є машини різних класів і марок, включно з позашляховиками, мінівенами. А якщо ви дбаєте про довкілля, варто розглянути можливість оренди електромобіля, враховуючи наявність зарядних станцій уздовж запланованого маршруту та відстані. Кожен автомобіль проходить технічний огляд, тобто все обслуговування транспорту знаходиться в зоні відповідальності компанії.

Оренда автомобіля в Україні

Компанія Avis надає послуги високої якості з прокату автомобілів за вигідними цінами в Києві й інших містах України, щоб забезпечити своїх клієнтів надійними та безпечними транспортними засобами. Завдяки розширеній мережі філій Avis клієнтам доступна довгострокова оренда авто https://www.avis.com.ua/business/avis-flex в Києві, Дніпрі, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Одесі тощо.

Плануйте відпочинок кожних вихідних разом з Avis, адже ви отримуєте змогу насолодитися чарівними краєвидами України – від найпопулярнішого маршруту Львова «Золота підкова Львівщини» до головного форпосту та студентського містечка Харкова.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Пов'язані записи