Меню Закрити

Як правильно зареєструвати свій бізнес у Польщі

Відкриття власного бізнесу в Польщі може бути складним процесом, що передбачає багато кроків та бюрократичних процедур. Для успішного старту потрібні не лише початковий капітал та ідея, але й чітке розуміння місцевих законів, бухгалтерського обліку та ліцензування. У цьому вас готові підтримати спеціалізовані компанії, які допомагають підприємцям зареєструвати бізнес, налаштувати бухгалтерський облік та отримати всі необхідні документи. 

Відомі професійні фірми, такі як СМК Консалтинг, надають широкий спектр послуг з управління та консалтингу. Їх місія полягає в тому, щоб допомогти підприємствам удосконалити бізнес-процеси, підвищити ефективність та досягти успіху на ринку. 

Простий план для підприємців — від консультації до запуску

Етапи створення бізнесу в Польщі можуть бути зручно розподілені на декілька послідовних кроків, що спрощує процес для нових підприємців:

 1. Консультація. У цей час ви визначаєте, чи потрібно зареєструвати ваш бізнес особисто, чи можна це зробити віддалено. Також ви заповнюєте анкету, щоб були зрозумілі ваші потреби та розробити чіткий план дій.
 2. Підготовка. Після консультації ви долучитеся до договору та внесете передплату. Потім обговорюється дата вашого приїзду в Польщу або віддалене відкриття фірми. Команда спеціалістів готує проєкт установчого договору та вибирає вид діяльності організації.
 3. Реєстрація та оформлення. Здійснюється реєстрація фірми та подаються документи для отримання номерів VAT та VAT-UE, присвоюється податковий номер, ВРХ (KRS) та статистичний (REGON). 
 4. Запуск. Після успішної реєстрації ви станете власником бізнесу в Польщі та зможете розпочати свою діяльність. Потім консалтингова компанія бере на себе обов’язки бухгалтерського та кадрового обліку.

Після успішного завершення всіх етапів ви отримаєте можливість розпочати свою діяльність та розвивати свій бізнес у межах ЄС.

Щомісячне бухгалтерське обслуговування

Ефективне ведення бухгалтерії підприємства забезпечує точність та своєчасне подання податкових звітів, що є ключовим показником для фінансової успішності будь-якого бізнесу.

До щомісячного бухгалтерського обслуговування у Польщі входять:

 • інформування клієнта про розмір та терміни сплати податків;
 • складання та подання податкової декларації VAT (ПДВ);
 • підготовка податкової декларації про доходи;
 • підготовка та подача іншої необхідної звітності;
 • підготовка платіжних документів для працівників;
 • представлення інтересів клієнта перед податковими органами та ZUS;
 • онлайн-портал із цілодобовим доступом до документів для клієнтів.

Бухгалтерський онлайн-портал клієнта, що пропонує консалтингова компанія, забезпечує зручне управління всією бухгалтерією в одному місці. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє легко зберігати фактури, податкові декларації, інформацію про працівників і зарплати, а також взаємодіяти через чат. 

Професійні консалтингові компанії допомагають правильно зареєструвати бізнес, налаштувати бухгалтерський облік та отримати необхідні ліцензії. Завдяки цьому підприємці можуть зосередитися на розвитку свого бізнесу, зменшуючи ризики та підвищуючи ефективність своєї діяльності.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Пов'язані записи