Меню Закрити

Здолбунівська ДЮСШ

Здолбунівська Дитячо-Юнацька Спортивна Школа (ДЮСШ) є важливим спортивним закладом у Здолбунівській громаді. Школа активно розвиває спортивні таланти молоді та забезпечує необхідну інфраструктуру для їх тренувань.

Однією з останніх значних подій для школи стало відкриття нового спортивного залу в грудні 2021 року. Цей зал є ключовим об’єктом для спортивної молоді в громаді і вважається великим внеском у розвиток спорту в регіоні. Він став новою “домівкою” для відділень вільної боротьби, боксу, кікбоксингу, баскетболу, а також плануються відділення волейболу та дитячого футболу. Крім цього, спортивний зал використовуватиметься для тренувань легкоатлетів та велосипедистів.

Особливістю школи є те, що заняття в ній завжди були, є і будуть безкоштовними для дітей, що є принциповою позицією Здолбунівської міської ради. Це створює доступне та рівне середовище для розвитку спортивних талантів серед молоді міста.

Школа також відома своїми успіхами на різних спортивних змаганнях. Наприклад, в лютому 2022 року вихованці тренера з вільної боротьби здобули переможні медалі на Відкритому чемпіонаті з вільної боротьби в Луцьку. Це підкреслює важливість школи як центру спортивної підготовки та розвитку молодих талантів у регіоні.

В цілому, Здолбунівська ДЮСШ відіграє важливу роль у спортивному житті громади, забезпечуючи якісну підготовку молодих спортсменів та сприяючи розвитку спортивної культури в місті.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Пов’язані записи