Меню Закрити

Понад 356 млн. грн. військового збору надійшло від мешканців Рівненщини до бюджету

До державного бюджету, за дванадцять місяців 2019 року, надійшло 356,5 млн. гривень військового збору. Порівняно з минулорічним періодом надходження військового збору зросли на 51,8 млн. грн., або на 17 %.  Додатково бюджет отримав 51,8 млн. гривень.

Важливим фактором є відповідальність платників податків, які сумлінно сплачують податки та збори, виконуючи свій конституційний обов’язок. Податківці зазначають також, що стала динаміка зберігається завдяки ефективним заходам податкової служби з детінізації доходів, у тому числі – легалізації заробітної плати.

«Кошти, які надходять до бюджету від військового збору, спрямовуються на фінансування потреб оборони України. Тому кожний українець повинен розуміти, що його внесок приносить значну користь і сприятиме розвитку обороноздатності держави», – зазначив в.о. начальника податкової служби Рівненщини Віталій Чуй.

Головне управління ДПС у Рівненській області

Що зміниться з 19 квітня 2020 року для користувачів РРО

Закон від 20.09.2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» набирає чинності через шість місяців з дня його опублікування — 19 квітня 2020 року, крім окремих норм.

Так, передбачається запровадження програмного РРО. Це програмний, програмно-апаратний або програмно-технічний комплекс у вигляді технологічного та/або програмного рішення, що використовується на будь-якому пристрої та в якому фіскальні функції реалізовані через фіскальний сервер контролюючого органу і який призначений для реєстрації розрахункових операцій при продажу товарів (наданні послуг), операцій з торгівлі валютними цінностями в готівковій формі та/або реєстрації кількості проданих товарів (наданих послуг), операцій з приймання готівки для подальшого переказу. Контролюючий орган забезпечує безкоштовне програмне рішення для використання суб’єктом господарювання.

Суб’єкти господарювання, які використовують програмні РРО, повинні подавати до контролюючих органів по дротових або бездротових каналах зв’язку електронні фіскальні звіти та електронні фіскальні звітні чеки.

Суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані:

– створювати контрольні стрічки у паперовій та/або електронній формі і забезпечувати їх зберігання: — на РРО (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг) — протягом трьох років;

– на програмних РРО у разі здійснення розрахункових операцій у режимі офлайн відповідно до цього Закону — до моменту передачі електронних розрахункових документів, електронних фіскальних звітів, електронних фіскальних звітних чеків до фіскального сервера контролюючого органу;

– проводити розрахункові операції через РРО та/або через програмні РРО з використанням режиму попереднього програмування найменування товарів (послуг) (із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД для підакцизних товарів), цін товарів (послуг) та обліку їх кількості;

– вести в порядку, встановленому законодавством, облік товарних запасів, здійснювати продаж лише тих товарів (послуг), що відображені в такому обліку.

При цьому суб’єкт господарювання зобов’язаний надати контролюючим органам під час проведення перевірки документи (у паперовій або електронній формі), які підтверджують облік та походження товарів, що на момент перевірки знаходяться у місці продажу (господарському об’єкті).

Такі вимоги не поширюються на фізичних осіб — підприємців, які є платниками єдиного податку та не зареєстровані платниками ПДВ (крім тих, які провадять діяльність з реалізації технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, а також лікарських засобів та виробів медичного призначення, ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння).

Головне управління ДПС у Рівненській області

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

До уваги фізичних осіб – підприємців та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність!

19 січня 2020 граничний термін сплати єдиного внеску за 4 квартал 2019 року в сумі 2754,18грн

У Рівненській області ліквідовано черговий незаконний склад підакцизної продукції. Вилучено товарів вартістю понад 7,2 млн. грн.

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Рівненській області ліквідували незаконний склад підакцизної продукції та вилучили велику партію товарів.

В рамках проведення операції «Акциз – 2020» та розслідування кримінального провадження за ч.1 ст. 204 КК України було встановлено, двох місцевих жителів, які здійснюють незаконне зберігання з метою збуту фальсифікованої алкогольної продукції.

Так, працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Рівненській області під процесуальним керівництвом прокуратури Рівненської області, у межах кримінального провадження було встановлено, двох місцевих жителів, які здійснюють незаконне зберігання з метою збуту фальсифікованої алкогольної продукції. У подальшому за допомогою Інтернет додатків (Viber, WhatsApp) фальсифікат в реалізується жителям Рівненської області.

За результатами проведеного обшуку з незаконного обігу вилучено 54595 пляшок фальсифікованої алкогольної продукції та 1450 пачок тютюнових виробів з ознаками підробки, загальною орієнтовною вартістю майже 7,2 млн. гривень.

Всього в рамках кримінального провадження проведено 3 санкціонованих обшуки в результаті яких вилучено 73,3 тис. пляшок фальсифікованих алкогольних напоїв та 1,45 тис. пачок тютюнових виробів загальною вартістю 9,1 млн. грн. Всі вилучені ТМЦ приєднані до кримінального провадження в якості речових доказів.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Пов'язані записи