Меню Закрити

Рівненська дитяча залізниця

Рівненська дитяча залізниця є унікальною атракцією, що з’єднує центр міста з мальовничим озером Басів Кут. Подорожуючи вздовж річки Устя, ви відчуєте неповторну атмосферу цього місця, де кожен метр шляху випромінює історію та сучасність.

Побудована у роки післявоєнного відродження, з 1948 по 1949 рік, ця залізниця стала не просто пам’яткою історії, а живим куточком культури та радості для дітей та їхніх батьків. Літнім часом, коли чудо-потяг розпочинає свої рейси, він перетворюється на ворота до незвіданих куточків Рівного, відкриваючи перед пасажирами несподівані краєвиди міста.

Що робить цю залізницю особливою? Можливість кожної дитини спробувати себе в ролі провідника, касира, або помічника машиніста. Для цього достатньо пройти спеціальне навчання, яке стане не лише цікавим досвідом, але й незабутньою пригодою. Вагони залізниці прикрашені веселими картинками казкових героїв, створюючи атмосферу чарівності та мрій.

Розташована за адресою вул. Соборна, 147, в Рівному, ця залізниця запрошує вас відвідати її в суботу та неділю з 10:45 до 16:40. Щоб дізнатися більше інформації чи забронювати квитки, звертайтеся за телефоном 0362 422 094.

Не упустіть нагоду здійснити незабутню подорож разом із Рівненською дитячою залізницею, де кожен кілометр розповідає історію, а кожна станція є воротами до нових пригод. Відвідайте це чудове місце, щоб зануритися в атмосферу радості, історії та магії, що робить Рівне одним з найцікавіших міст для сімейного відпочинку.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Пов’язані записи