Меню Закрити

Скеледром “Козак” у Рівному

У самому серці Рівного, в мальовничому парку “Ювілейний” (відомому також як парк Хіміків), знаходиться унікальний атракціон, що не має аналогів у світі – скеледром “Козак”. Відкритий 29 квітня 2017 року, цей атракціон швидко став однією з головних візитівок Рівненської області, пропонуючи як місцевим жителям, так і туристам унікальну можливість зануритися у світ скелелазіння.

Вражаючою особливістю скеледрому “Козак” є його конструкція, виконана у формі голови, яка дозволяє відвідувачам відчути себе частиною унікальної пригоди. З висотою понад 15 метрів, скеледром пропонує близько 36 трас різної складності, що робить його ідеальним місцем для як новачків, так і досвідчених скелелазів.

Окрім можливості навчитися основам скелелазіння або вдосконалити вже наявні навички, скеледром “Козак” пропонує ще одну неймовірну атракцію – оглядовий майданчик на вершині. Тим, хто наважиться подолати 15-метрову висоту, відкривається захопливий вид на мікрорайон, дозволяючи побачити Рівне з зовсім іншого ракурсу.

Парк “Ювілейний”, де розташований скеледром, сам по собі є чудовим місцем для відпочинку. Тут можна знайти вирізані з дерева скульптури, що розповідають історії українських казок, додавши чарівності довкіллю. Це ідеальне місце для сімейного відпочинку, де кожен знайде заняття до душі.

Робочі години скеледрому “Козак” зручно розраховані, щоб задовольнити потреби як місцевих жителів, так і гостей міста: з 11:00 до 21:00 у будні дні та з 10:00 до 22:00 у вихідні. За більш детальною інформацією та для бронювання відвідування можна звернутися за номером 068 578 7618.

Скеледром “Козак” у Рівному – це не просто атракціон, а місце, де кожен може випробувати свої сили, подолати страх висоти та насолодитися красою природи. Це місце, де пригоди поєднуються з культурою, пропонуючи незабутній досвід відпочинку в Рівненській області.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Пов’язані записи