Коли йдеться про найкращі марки годинників не можна не згадати про швейцарських та японських виробників. Їх продукція — синонім якості, точності, міцності. Швейцарські моделі відомі елегантністю та довговічністю, тоді як японські вражають інноваціями та передовими технологіями. Обидві країни встановили високі стандарти, тому їх годинники популярні у всьому світі.
Швейцарія — найкращі бренди годинників
Точність та досконалість — так описують швейцарські годинники. Вони — символ розкоші та престижу, оскільки місцеві виробники орієнтовані на випуск моделей класу люкс.
Omega
У рейтингу найкращих марок годинників брендів не могло не бути їх. Компанія заснована у 1848 році, і першою розробила модель, що легко витримувала тиск води на глибині 4,4 тис. метрів. Опісля хронометр серії Speedmaster проходив суворе тестування в лабораторіях NASA, яке передбачало низку дій, скерованих на його знищення. Згодом їх почали брати у космос, то ж це перші годинники, які побували на Місяці.
Бренд має широкий асортимент: від елегантних класичних моделей до спортивних механізмів, що розраховані на екстремальну діяльність. Їх середня вартість від 1,3 до 20 тис. доларів.
Breitling
Компанія, заснована у 1884 році, спеціалізується на виробництві високоточних хронографів та авіаційних годинників. Першою придумала модель Emergency з вбудованим радіомаяком, який можна активувати у випадку лиха. Також серед розробок — технологія SuperQuartz, що забезпечує точність в 10 разів ліпшу за стандартні кварцові механізми. Ціна на годинники Breitling — від 3 до 20 тис. дол.
TAG Heuer
Серед кращих виробників годинників виділяється і TAG Heuer. Бренд, заснований у 1860 році, одразу орієнтувався на створення хронометрів — ідеально точних механізмів з мінімальною похибкою. Саме TAG Heuer першим створив Micrograph, що вимірював час з точністю до 1/100 долі секунди. Окрім звичайних механізмів, бренд випускає смартгодинники. Його вироби коштують від 1 до 30 тис. доларів.
Rado
Бренд з 1917 року неодноразово отримував премії у галузі дизайну. Серед виробів Rado є як класичні механічні моделі, так і оригінальні за формою скелетони, напівскелетони. Деякі вироби прикрашені діамантами. Все це на фоні точного механізму, міцного сапфірового скла, стійкого до подряпин, корпусу з титану або нержавіючої сталі, кераміки. До речі саме цей бренд почав одним з перших використовувати кераміку для своїх виробів. Сьогодні їх асортимент найбільший серед інших годинникових брендів. Ціни на годинники Rado стартує від 1 тис. доларів.
Longines
Бренд заснований у 1832 році й займає перші місця у різноманітних рейтингах найкращих фірм годинників. Його вироби відомі високою точністю, оригінальним дизайном. Компанія залишається вірною швейцарським годинниковим традиціям, елегантності та бездоганному стилю. Годинники бренду дешевше за попередні, їх середня ціна у межах 1-10 тис. доларів.
Perrelet
Бренд створений у далекому 1777 році. Його засновник, Абрахам Луї-Перреле був одним з перших майстрів, що почав працювати над годинниками з автоматичним підзаводом. Візитівка Perrelet — механізми з двома роторами, які працюють синхронно один з одним, що забезпечує безперебійний підзавод. Середня вартість — 1,5-11 тис. доларів.
Tissot
Компанія заснована у 1853 році, й практично одразу стала популярною серед дворян. Саме він створив:
- Перший годинник з сенсорним екраном — серія T-Touch, що дозволила встановити альтиметр, барометр, компас, термометр, хронограф. Розширення лінійки надало годинникам можливість з’єднуватись зі смартфонами.
- Механізм Powermatic 80, який має збільшений запас ходу до 80 годин, що вдвічі більше, ніж у стандартних моделях.
Tissot доступніший за ціною, ніж моделі попередніх брендів. Вартість виробів у межах 200-2000 доларів.
Найкращі бренди годинників з Японії
Вироби японських компаній доступніші за ціною, відомі високою якістю, надійністю, інноваційними розробками. Серед брендів варто виділити:
- Seiko — створила першу кварцову модель у світі Seiko Astron, що назавжди змінило годинникову індустрію.
- Grand Seiko — годинники преміумкласу. Бренд розробив унікальну технологію Spring Drive, завдяки якій точність ходу механічних годинників не поступається кварцевим моделям, за що відповідає вбудований регулятор.
- CASIO — розробив серію кварцевих годинників G-Shock, що вирізняється підвищеною міцністю та надійністю в екстремальних умовах.
- Sitizen — використовує енергію світла для зарядки акумулятора годинника, що забезпечує довгу роботу на одній батарейці (технологія Eco-Drive).
- Orient — спеціалізується на виробництві механічних годинників, як автоматичних, так і з ручним заводом. В асортименті як стандартні класичні, так і дайверські моделі. Середня ціна — $150 до $500, що робить Orient доступним для споживачів.
Роздивитися моделі одних з найкращих брендів годинників у світі ви можете на в магазині ДЕКА. На сайті представлено величезний вибір.