Меню Закрити

Ресторан “БарМаки” в Рівному

Ресторан “БарМаки” в Рівному є місцем, де українська кухня представлена в сучасному і модному виконанні, пропонуючи гостям незвідані та несподівані смакові комбінації. Ресторан отримав визнання як “Кращий ресторан української кухні 2020” за версією головної туристичної премії України – Ukraine Tourism Awards, підкреслюючи його вклад у розвиток і популяризацію сучасної української кулінарії.

Меню ресторану включає трансформовані автентичні українські рецепти з додаванням сучасних інгредієнтів та спецій, таких як спеціальні азійські спеції чи водорості норі. Гостям пропонуються оригінальні страви, такі як “Заібуриха”, “Альтернативний стейк з ерінга”, “Японці на Поліссі”, “Голубці з креветками”, “Свинина Адобо”, “Поліська Азія”, “Чебуреки з бараниною”, “Ковбаска Волинська” та “Качка з кус-кусом”, а також класика української кухні з сучасним обертом.

Ресторан має затишну літню терасу з чудовим краєвидом, де можна насолодитися як класичними, так і інноваційними стравами. Відвідувачам також доступні послуги доставки та організації святкових заходів, включаючи весілля, корпоративи, дні народження та інші урочистості в бенкетному залі, що може розмістити до 100 гостей.

Для більш детальної інформації про ресторан “БарМаки”, його меню та послуги, рекомендується відвідати офіційний сайт ресторану https://restoranbarmaky.wixsite.com/barmakyrivne

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Пов’язані записи