Меню Закрити

Сарненський історико-етнографічний музей

Сарненський історико-етнографічний музей є важливим центром збереження та популяризації історико-культурної спадщини Полісся та служить яскравою візитівкою міста Сарни. Розташований у серці Рівненської області за адресою вул. Просвіти, 20, цей музей є справжнім скарбом для тих, хто цікавиться історією та культурою українського Полісся.

Завдяки своєму унікальному розташуванню на координатах 51.3385014 | 26.6110586, Сарненський музей легко знайти та відвідати, що робить його доступним для місцевих жителів та туристів з усього світу. Контактний номер +380 3655 35397 дозволяє потенційним відвідувачам легко отримати інформацію про робочі години, екскурсії та спеціальні заходи, що відбуваються в музеї.

Музей відіграє ключову роль у збереженні історичної та етнографічної спадщини регіону, пропонуючи відвідувачам унікальну можливість зануритися в історію та традиції Полісся. Експозиції музею відображають багату історію, традиційну культуру та побут населення цієї мальовничої частини України, від найдавніших часів до сучасності.

Відвідуючи Сарненський історико-етнографічний музей, гості мають унікальну можливість побачити автентичні предмети побуту, традиційні костюми, а також вироби народного мистецтва, які розповідають про щоденне життя, звичаї та обряди мешканців Полісся. Також тут представлені археологічні та етнографічні колекції, які засвідчують багату історію регіону.

Музей активно співпрацює з освітніми установами, культурними організаціями та дослідниками для проведення наукових досліджень, конференцій та семінарів, що спрямовані на вивчення та збереження унікальної культурної спадщини Полісся. Це не тільки місце для відпочинку та освіти, але й платформа для обміну знаннями та досвідом між поколіннями.

Відвідування Сарненського історико-етнографічного музею пропонує глибоке занурення в історію та культуру українського Полісся, відкриваючи перед відвідувачами невідомі сторінки минулого та надихаючи на подальше вивчення та відкриття нових фактів. Музей є місцем, де історія оживає, роблячи кожен візит незабутнім досвідом.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Пов’язані записи