Меню Закрити

Як доїхати з Берліна в Стокгольм

Подорож з Берліна до Стокгольма пропонує різні варіанти, включаючи поїзди, автобуси та автомобіль, кожен з яких має свої переваги залежно від ваших переваг щодо швидкості, вартості та зручності.

Поїздом

Поїзда є популярним і прямим способом подорожі між цими двома містами. Поїздка зазвичай займає близько 17 годин і 15 хвилин, з послугами, що працюють три рази на тиждень. Цей спосіб подорожі також вважається найдешевшим варіантом, якщо не враховувати водіння автомобіля, коштуючи приблизно $60 за стандартний квиток в один кінець. Поїздове сполучення між Берліном і Стокгольмом здійснюється Snälltåget.

Автобусом

Подорож автобусом – ще один варіант, хоча він зазвичай передбачає маршрути з пересадками з загальним часом подорожі близько 18 годин і 35 хвилин. FlixBus, серед інших перевізників, здійснює рейси з Берліна до Стокгольма, з цінами, що починаються від 45,00 €. Автобуси пропонують зручності на борту, як-от додаткове місце для ніг, розетки і безкоштовний Wi-Fi, роблячи подорож комфортною.

Автомобілем

Водіння автомобіля є найшвидшим способом подорожі між Берліном та Стокгольмом, займаючи приблизно 13 годин і 30 хвилин. Подорож покриває відстань близько 1,385 км (860 миль), з оціненою вартістю близько $260. Цей варіант дає вам гнучкість подорожувати у власному темпі та досліджувати регіони між двома містами.

Плануючи свою подорож, врахуйте баланс між часом подорожі, вартістю та зручністю прямих маршрутів у порівнянні з пригодою автоподорожі. Замовлення квитків заздалегідь часто дешевше, і врахування екологічних опцій, як-от подорож поїздом, також може сприяти більш сталій подорожі.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Схожі записи