Меню Закрити

Як доїхати зі Здолбунова до Білогір’я

Щоб дістатися зі Здолбунова до Білогір’я в Хмельницькій області, у вас є кілька варіантів, але прямих маршрутів може не бути, тому доведеться розглядати можливість пересадок, особливо через великі міста, як-от Хмельницький.

Автобусом

Прямих автобусних рейсів зі Здолбунова до Білогір’я в мережі не знайдено. Проте, з Білогір’я є з’єднання з декількома містами, включаючи Хмельницький, Нетішин, Ковель, Кам’янець-Подільський, Почаїв та Луцьк. Можливо, вам варто спочатку дістатися до одного з цих міст, особливо Хмельницького, який має часті з’єднання з Білогір’ям (наприклад, відправлення о 06:00, 10:35)​​.

Потягом

Прямої інформації про поїзд для цього конкретного маршруту немає. Зважаючи на близькість залізничних станцій, як-от Суховоля до Білогір’я, подорож потягом до Хмельницького або найближчої станції, а потім автобусом, може бути розумним варіантом, але потрібно перевірити актуальний розклад поїздів на офіційному сайті Укрзалізниці.

Автомобілем

Відстань дорогою зі Здолбунова до Білогір’я становить приблизно 88 км. Це може бути найбільш гнучким варіантом, який дозволяє подорожувати безпосередньо без необхідності пересадок. Подорож автомобілем може зайняти близько 1,5 години залежно від умов дороги та трафіку​​.

Оскільки розклади та маршрути можуть змінюватися, рекомендується перевіряти найновішу інформацію про подорож перед датою від’їзду. Для подорожі автобусом варто звернутися безпосередньо до автовокзалів або відвідати їх офіційні сайти для отримання актуального розкладу та наявності квитків. Для подорожі потягом вебсайт Укрзалізниці або візит на залізничну станцію в Здолбунові нададуть найточнішу інформацію.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Пов’язані записи